Home / ANASAYFA / 2017’nin En Trend Oturma Odası Perdeleri
oturma odası için şık bir yeşil perde
oturma odası için perde modelleri

2017’nin En Trend Oturma Odası Perdeleri

Ev dekorasyonunda dikkat edilecek önemli dekorasyon ögelerinin başında perdeler gelir. Ancak birçok kişi nedense perde seçimlerinde fazla dikkatli değildir. Bunun neticesi de komple bütünlük sağlanmamış, özensiz yapılmış bir dekorasyon ortaya çıkar. Evin her odasında kullanılan mobilya ve aksesuarlar nasıl farklı ise perde modelleri de farklıdır. Bu nedenle her odanın perdesi kendi konseptine uygun olmalıdır. Bugün 2017’nin en trend oturma odası perdeleri konusuna değinmek istiyoruz.

Oturma odasında kullanacağınız perdeler odanın dekorasyonda kullanılan renk ve desenlerine uygun olmalıdır.  Eğer mobilya seçiminden önce perde seçmek zorunda iseniz sezonun mobilya trendlerini inceleyerek perde seçimlerini bu doğrultuda yapmanızı öneririz. 2017 oturma odası perde renkleri arasında en çok tercih edilen perde renkleri civciv sarısı, kahverengi, lacivert ve mordur. Bu renkleri fon perdede ya da stor, tül ve zebra perde de kullanabilirsiniz.

Oturma odasında kullanacağınız perde odanın mobilyaları ile uyumlu olduğu kadar kullanışlı da olmalıdır. Günümüzde oturma odasında kullanılan perde son teknoloji ile üretilen kendi kendini temizleyen perde modelleridir. Sizde pratik ve kullanışlı bir perde arıyorsanız kendi kendisini temizleyebilen perde modellerini inceleyebilirsiniz. Oturma odası perde modelleri hakkında araştırma yapıyorsanız sizler için derlediğimiz 2017 oturma odası perde modelleri resim galerisini inceleyebilirsiniz.

Şık ve farklı tasarımlar hakkında  bilgi sunan 2017 Gergi tavan Modelleri yazımızı da okuyabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan 2018 Çilek Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri., 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

82 queries 2,503