Home / ÇOCUK VE GENÇ ODASI / Oyuncak Toplama Ve Depolama Yöntemleri
Oyuncak toplama ve depolama yöntemleri
Oyuncak toplama ve depolama yöntemleri

Oyuncak Toplama Ve Depolama Yöntemleri

Oyuncak toplama ve depolama yöntemleri anneler için hayati önem taşır. Günümüzde çocuklar sokakta çok fazla vakit geçiremedikleri için evde kendilerine oyun alanları yaratmaktadır. Buda evde dünya kadar oyuncağın birikmesi demektir. Eee bu oyuncakları toplatmak ve depolamak da annelere düşmektedir. Çocuk odalarının dağınık olmaması, odaya her girişinizde bir oyuncağa basmamanız için oyuncak depolama fikirlerini araştırdık. Yakaladığımız pratik çözümleri sizlere sunuyoruz, buyurun içeriye…

Oyuncak Toplama Ve Depolama Yöntemleri

Çocuklar hepimizin canıdır. Onlar dünyaya geldikten sonra hayatımız onların çevresinde şekillenir. Bir de çalışan anne baba ise her istedikleri olsun isteriz. Bu bağlamda da her istediği oyuncağı alırız, alırız almasına da sonrasında evde 1 kamyon oyuncak, şimdi bunları pratik bir şekilde toplama yollarını göreceğiz.

Raflı Dolaplara Şirin Sepetler

Piyasada açık raflı çok gözlü dolaplar satılmaktadır. Bu rafların içine uygun sepetler koyarak, çocuklarınıza oyuncaklarını pratik bir şekilde toplamayı öğretebilirsiniz.

Dilerseniz bu sepetlerin üzerine hangi oyuncağı koyması gerektiğine dair isimler vererek kategorilere ayırabilir, böylece düzenli olmayı bir kat daha artırabilirsiniz.

Minik Bölmeler Minik Çözümler

Çocuk odasının her alanını oyuncak depolama alanı yapılabilir aslında. Çocuk yatağı yaptırılırken özel bölmeli olmasına dikkat edin, inanın sonra çoook işinize yarayacak. ranzanın iç kısmına oyuncak rafları yaptırarak bu raflara minik sepetler konumlandırabilirsiniz. Bu sepetleri evde kendiniz yapabilirsiniz. Anlatımlı Hasır Sepet Yapımı başlıklı yazımızı okuyarak şık sepetler yapabilirsiniz.

Oyuncak Saklama Filesi

 

Çocuk odasının kör bir köşesine oyuncak filesini asarak çocuklarınıza oyuncakları eğlenceli toplama ve düzenli olma yollarını onlara hissettirmeden öğretebilirsiniz. Oyuncak filesini kullanmadığınız tüllerden evde kendiniz yapabileceğiniz gibi hazır da alabilirsiniz.

Aşağıda sizler için oyuncak toplama ve depolama yöntemleri resim galerisi derledik. Galeriyi inceleyerek oyuncakları toplamanın pratik çözümlerini bulabilirsiniz. Sizin oyuncak toplama ve depolama adına bulduğunuz pratik çözümleriniz varsa bizlerle yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan 2018 Çilek Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri., 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

87 queries 1,743