Home / ANASAYFA / Kedi Ve Köpekler İçin Tasarlanan Hasır Evcil Hayvan Evleri
hasır evcil hayvan evleri

Kedi Ve Köpekler İçin Tasarlanan Hasır Evcil Hayvan Evleri

Kedi ve köpekler için tasarlanan hasır evcil hayvan evleri oldukça şık tasarımlardan oluşuyor. Evcil hayvanların konforu düşünülerek tasarlanan hasır yuva modelleri, kedi ve köpeklerin boyutlarına göre tasarlanarak hasırdan örülmektedir. Gelin evcil hayvanınız için hasır yuva modelleri nasılmış birlikte inceleyelim.

Hasır Evcil Hayvan Evleri Ve Özellikleri

Hasır sepet şeklinde tasarlanan kedi ve köpek yuvaları içine konulan minderler, kedi ve köpeklerin vücut şekillerine uyumlu olarak tasarlanmaktadır.

Hasır şeklinde kare, dikdörtgen ve oval şeklinde tasarlanarak örülmektedir.

Evcil hayvanların rahatı düşünülerek tasarlanan hasır yuvalar, dekorasyona da kolaylıkla uyum sağlamaktadır.

Özellikle köpek ve kediler için tasarlanan evcil hayvan evleri her bütçeye hitap edecek şekilde tasarlanarak üretilmektedir.

Evde Kedi Besleyenlere Özel Minik Ağaç Evler başlıklı yazımızda dekoratif ve şık ağaçlar bulabilirsiniz.

Kullanılan malzeme yazın serin, kışın ise sıcak tutacak şekilde tasarlanmaktadır.

Hasır evler, evcil hayvanınızın ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır, mesela kediler için tırmalama duvarları bile düşünülmüştür.

Evde ve bahçede kullanılacak şekilde dizayn edilen modeller, üstü açık ve kapalı kullanılacak şekilde üretilmektedir.

Üstü kapalı evcil hayvan evleri genelde açık alandaki hayvanlar için tercih edilmektedir. Açık alanda yaşayan hayvanlar bu şekilde yağmur, kar ve rüzgar gibi olumsuz hava koşullarından korunmuş oluyor.

Ev içinde kullanılan hayvan evleri ise dekoratif olarak da dekorasyonunuza katkı sağlamaktadır. Ev dekorasyonuna uygun olarak Retro, modern ve klasik görünümlü yuvalar evcil hayvanınızın konforunu da sağlamaktadır.

Aşağıda sizler için derlediğimiz kullanışlı, şirin ve şık hasır hayvan evleri resim galerisini inceledikten sonra hemen evcil hayvanınız olsun isteyeceksiniz:)

Hasır Evcil Hayvan Evleri Resim Galerisi:

 

Bir önceki yazımız olan 2018 Çilek Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri., 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

80 queries 1,756