Home / ANASAYFA / Kabartma Desenli Boyanabilir Duvar Kağıtları
Kabartma Desenli Boyanabilen Duvar Kağıtları (6)

Kabartma Desenli Boyanabilir Duvar Kağıtları

Kabartma Desenli Boyanabilir Duvar Kağıtları

Duvar dekorasyonu üzerine popüler olmayı başaran duvar kağıtları, bir çok özellik eklenerek çok daha sağlam ve çok daha ergonomik olarak yenilenmiş tasarımları ile dikkat çekmektedir. Duvar kağıtlarının  kolay temizlenme bilmesini isteyenler için silinip yıkanabilen ve hem de boyanabilir duvar kağıtları üretilerek bizlerin hizmetine sunuluyor.

Duvarlarınızda değişik işlemler yaparak ev ve ofisinizin dizaynın da fark oluşturabilirsiniz. Duvar kağıtlarının renk desen çeşitliliği çok fazladır, bu nedenle duvar kağıtlarını kullanarak duvarlarınızda büyük fark oluşturabilirsiniz.

Duvar kağıtları duvarlarınıza hem modern hem de lüks bir görünüm katacağı gibi kolay temizlenebilme özellikleri ile işlerinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Küçük çocuklarınız varsa eğer kolay temizlenebilme özelliğine sahip duvar kağıtlarını kullanmak sizin için güzel bir tercih olacaktır. Duvar kağıtlarının farklı model ve renkleri olduğundan evinizin her odasına uygun duvar kağıdı modeli bulabilirsiniz.Özellikle çocuk odasına ve oturma odanıza yalıtım özelliği nedeniyle duvar kağıdı kullanabilirsiniz.

Bugünler de kabartma desene sahip ve boyanabilir özelliğine sahip duvar kağıtları tercih edilmeye başlanmıştır. Boyanabilir duvar kağıdı, değişik biçimdeki desenleri ile farklı renklerde boyama işlemini yapabilirsiniz. Tavsiye edilen boyama sayısı ise yedi defadır. Daha fazla boyama işlemi yapıldığında duvar kağıdı özelliğini  yitirecektir. Boyanabilir özelliği ile büyük fark oluşturan kabartma desenli duvar kağıtlarını uzun yıllar boyunca hiç sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Kendinden Kabartma Desenli Duvar Kağıdı Modellerini silikonlu ve su bazlı boyalar  ile boyayabilir, silebilir ve istediğiniz zaman çıkarabilirsiniz.

Boyanabilir duvar kağıdı nasıl boyanır ?

Duvar kağıdını boyama işlemini yapmadan önce duvar kağıdının  duvara iyi bir şekilde yapıştığından emin olmalısınız. Eğer yapıştırıcı iyice kurumamışsa boyama işlemi sırasında rulo duvar kağıdınızın toplanmasına sebep olacaktır.Silikonlu ve su bazlı boyalar esnek yapıları nedeniyle duvar  kağıdın esnek yapısıyla uyum gösterir  ve bunun sonucunda istediğiniz  sonuç elde edilecektir.Plastik boya ve yağlı boyalar yapıları nedeniyle duvar kağıtlarının boyaması için  uygun değildir.Duvar kağıdını boyamadan önce boyanın kıvamını da iyi ayarlamanız gerekir. Az sulandırılmış bir boya yine duvar kağıdınızın açılmasına sebep olacaktır.Boyanın kıvamını normalde duvarı boyayacağımız kıvamda ayarladıktan sonra duvar kağıdını boyayabilirsiniz.

Sizlerde ev veya ofisinizin dekorasyonunda duvarlarınıza modern ve estetik bir görünüm kazandırmak istiyorsanız 2017 Boyanabilir Duvar Kağıtları ile ilgili galerimizi inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan 2018 Çilek Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri., 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

84 queries 1,624