Home / ANASAYFA / Çekmeceli Dolapların Yenilenmesi Ve Yapım Aşamaları
çekmeceli dolapların yenilenmesi
çekmeceli dolapların yenilenmesi

Çekmeceli Dolapların Yenilenmesi Ve Yapım Aşamaları

Tadilatla mükemmeli bulacak çekmeceli dolapların yenilenmesi ile yepyeni bir eşyaya daha sahip olacaksınız. Oturma odasında mutfakta, salonda, antrede ve yatak odasında sıklıkla kullanılan bu dolaplar zaman aşımı nedeni ile yıpranarak kullanılmaz hale gelir. Veya modası geçtiği düşünülerek bir kenara atılır. Oysaki bu gözden gönülden düşen çekmeceli dolapları küçük bir tadilatla eskisinden daha şık ve modern hale getirebilirsiniz. İşte detaylar…

Yıpranmış çekmeceli dolapların çekmece ve rafları minik tamir işlemleri ile profesyonelce tamir edilebilir. Kısa sürede tamirini bitirdiğiniz dolabı birde boyayıp cilaladınız mı tamamdır. Mükemmel bir dekorasyon ögeniz yepyeni haliyle karşınızda duruyor demektir. Bu şekliyle eskisinden daha uzun bir süre evinizin şıklığına şıklık katmaya ve işlerinizi kolaylaştırmaya devam edecektir.

Çekmeceli Dolapların Yenilenmesi İçin Ne Yapılmalı?

Çekmeceli dolapları yenilemek için öncelikle evin dekorasyon rengine uyumlu renklerde boyamanız gerekmektedir. Hemen hemen her zaman trend olan renklerin başında gri, ahşap, beyaz, sarı, kırmızı ve turuncu gelmektedir.

Tadilat görecek çekmeceli dolabın öncelikle yıpranan ve bozulan menteşe ve vidalarını sıkmalısınız. Ardından her tarafını zımparalayarak boyamaya hazır hale getirmelisiniz. Dekorasyon renklerinizle uygun renklerle boyayıp cilaladıktan sonra uygun ayaklar ve kapak kulpu takarak modern ve şık bir hale getirebilirsiniz.

Özellikle yatak odanızda yatağın yanına konumlandırdığınız zaman hem modern bir görünüm yakalanmış, hem de kullanım kolaylığı sağlanmış olur.

Eski çekmeceli dolapları yenilerken yeni tren modelleri uyarlamaya özen gösterin.

Hangi alanda kullanacaksanız o alan modellerini inceledikten sonra işe koyulun.

Ahşap Paletlerle Mobilya Yapımı Hakkında Detaylar bu içeriğimizde de iyi fikirler bulacağınıza eminiz.

Giyim, kozmetik, aksesuar ve benzeri birçok amaç için kullanılan çekmeceli dolapların yeni moda modellerini görmeniz ve bu yönde yenileme yapmanız için aşağıda yeni moda çekmeceli dolaplar resim galerisi derledik umarım size iyi fikirler verir.

 

Bir önceki yazımız olan 2018 Çilek Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri., 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

82 queries 0,291