Home / ANASAYFA / Banyo Dekorasyonunda Ahşap Kullanımı İncelikleri
Banyo dekorasyonunda ahşap kullanımı
Banyo dekorasyonunda ahşap kullanımı

Banyo Dekorasyonunda Ahşap Kullanımı İncelikleri

Banyo dekorasyonunda ahşap kullanımı son dönemlerin trend banyo dekorasyonları arasında yer almaktadır. Her geçen gün gelişen teknoloji banyo dekorasyonuna da farklı çizgiler getirmektedir. Banyo dekorasyonu yıllarca geleneksel şekilde ve geleneksel renk ve eşyalar kullanılarak yapıldı. Oysaki şimdilerde banyolarda ahşabın güzelliği, sıcaklığı, doğallığı ve modernliği göz dolduruyor.

Modern banyo dekorasyonu delince akla gelen ahşap şıklığı, banyo dekorasyonuna kattığı zarafet ile uzun yıllar zirvedeki yerini koruyacağa benziyor.

Banyo Dekorasyonunda Ahşap Kullanımı Nasıl Uygulanır?

 

Banyolarda geçmişte kullanılan beyaz veya farklı renklerdeki dolaplar yerini ahşap tasarımlara bırakmış bulunuyor. Açık renk lavabo ve lavabo tezgahları ile ahşap dolaplar bütünleştirici ve kaliteli bir görünüm sergiliyor. Ahşap dekorasyon ögeleri banyo dolapları dışında açık raf olarak da kullanılıyor.

Açık raflar banyolarda havlu, çeşitli banyo eşyaları depolamak ve aksesuar sergilemek için kullanılmaktadır. Banyoların olmazsa olmazı olan sepetler de açık raflar üzerinde şık bir şekilde yerlerini alıyor.

Dekoratif Raf Tasarımları Nerede Ve Nasıl Kullanılır? başlıklı içeriğimizde şık raf tasarımları bulabilirsiniz.

Ahşap Zemin Döşemesi

Banyo raf ve dolapların ahşap tasarımlarının dışında zemin ve duvar döşemeleri de ahşaptan yapılıyor. Banyolar arık taş döşemelerden tamamen uzaklaşmış. Taş duvarlar yerini suya dayanıklı daha çekici ve şık ahşap tasarımlara yerini bırakmıştır. Banyo duvarının belirli kısımları ahşapla dekore edilerek şık bir görünüm yakalanmaktadır.

Ahşap zemin ve duvar kaplaması olan banyo dekorasyonunun en güzel örneklerinden biri, beyaz ile bütünleşen ahşap duvar ve zemin mükemmel bir dekorasyonun ortaya çıkmasını sağlamış. Suya dayanıklı ahşap banyo ürünlerini sizde hiç düşünmeden banyonuzda kullanabilirsiniz.

Ahşap banyo dekorasyon ögeleri sağlamlığı, şıklığı ve güzelliği ile büyüleyici bir banyo dekorasyonu yapmanızı sağlayacaktır.

Sıradanlığın dışına çıkarak farklı ve şık banyo dekorasyonlarına imza atmak isteyenlerdenseniz 2017 ahşap kullanımlı banyo dekorasyonları resim galerisini inceleyebilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan 2018 Çilek Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri., 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

86 queries 1,925