Home / ANASAYFA / Bellona Yatak Odası Modelleri 2017
bellona yatak odası modelleri
bellona yatak odası modelleri

Bellona Yatak Odası Modelleri 2017

Dekorasyonda çıkan en trend ürünleri ve güncel dekorasyon bilgilerini paylaştığımız sitemizde bugünkü konumuz Bellona yatak odası modelleri olarak belirlenmiştir. Ülkemizin ünlü mobilya markalarından olan Bellona, 2017 yatak odası modelleri oldukça ses getiriyor. Bizde bu nedenle Bellona yatak odası takımlarının birkaç modeli hakkında bili vermek istedik.

Bellona Yatak Odası Modelleri Arasında En Trend Olanlar Nelerdir?

Bellona’nın 2017 koleksiyonunda bugüne kadar en çok satan ve beğenilen ürünü Palais modelidir. Bu model ilkbahar yaz sezonunda yok satmaktadır.

Palais yatak odaları makyaj masası, yatak, ayna, dolap ve komodinlerden oluşmaktadır.

Takımın en çok tercih edilen renkleri opak beyazı ve ceviz rengidir. Modern ve zarif tasarıma sahip palais modeli yatak odasının kolay temizlenme özelliğine sahiptir.

İleri teknoloji kullanılarak üretilen modelin çekmece ve dolap kapakları ani çarpmaların önüne geçen yavaşlatıcı mekanizması ile üretilmiştir. Model tercihinde dikkat edeceğiniz tek nokta yatak odanızın boyutlarıdır.

Lantes Modeli

Çok satan bir diğer bellona yatak odası modeli ise lantes modelidir. Yatak başlığının modern görünümü ilk bakışta büyüleyerek dikkatleri kendisine çekmektedir.

En beğenilen renkleri fildişi ve cebiz rengidir. Yatak başlığı ile dikkatleri üzerine çeken model tamamen anti kanserojendir.

Üretiminin hiçbir aşamasında kanserojen madde barındıran ürün kullanılmamıştır. Gece lambası kullanımına son verecek led aydınlatma sistemi olan ürün 5000 ile 6000 TL arasında değişmektedir.

Angel Modeli

2017’nin en trend tarzlarından biri de avangard tarzı modellerdir. Belona’nın avangard tarzında ses getiren ürünü ise angel yatak odası modelidir. Bu takımda beyazın hakimiyetinde fildişine yer verilmiştir. Bunun dışında altın sarısı çizgi vurgusu yapılarak şaşalı bir görünüm kazanması sağlanmıştır.

Oslo Modeli

Her odada kullanılan pastel rengi modası bellonanın yatak odası takımlarında da öne çıkmaktadır. Oslo ismi verilen ve pastel renkler kullanılan bu model meşe rengi, krem ve yeşil tonları kullanılarak üretilmiştir.

Lüks yatak odası modelleri için Lüks Yatak Odası Modelleri İle Gösterişte Zirve Yapın başlıklı yazımız incelemeniz öneririz.

Her tarza ve her bütçeye hitap eden Bellona yatak odası modelleri yüksek kalite ve konfora sahiptir. Dilerseniz bellonanın 2017 yatak odası koleksiyonunu birlikte inceleyelim.

 

 

Bir önceki yazımız olan 2018 Çilek Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri., 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

89 queries 0,610