Home / ANASAYFA / Bellona Zigon Sehpa Modelleri 2017
Bellona zigon sehpa modelleri 2017
Bellona zigon sehpa modelleri 2017

Bellona Zigon Sehpa Modelleri 2017

Bellona zigon sehpa modelleri 2017 tasarımları işlevselliği ve şıklığı ile hanımların dikkatini çekiyor. Ev dekorasyonunun, özellikle salon dekorasyonunun olmazsa olmazı olan zigon sehpaların kullanımı her geçen gün daha da artmaktadır. Farklı model, renk ve boyutlarda olan zigon sehpaların en klas modelleri Bellona markası adı altında çıkmaktadır.

Bellona Zigon Sehpa Modelleri 2017 Koleksiyonunda Neler Var?

Bellona’nın öne çıkan zigon sehpa modellerinin başında violet gelmektedir. Büyük, orta ve küçük boyu olan violet zigon sehpaları üç parçadan oluşmaktadır. 49 cm yüksekliğe, 55 cm derinliğe sahiptir. Oval ve zarif bir tasarımla üretilen violet zigon sehpa modelinin ayakları ahşap, üstü ise beyaz renkten oluşmaktadır.

Bellona’dan sizlere önerebileceğimiz ikinci model ise Vivent modelidir. Dikdörtgen şeklinde tasarlanan model genelde iki renk olarak üretilmiştir. Ayak renkleri kahverengi ve üst rengi hardal sarısı olan renk ikilisi çok beğenilmektedir. Bu renklerin dışında çok fazla renk kombinleri bulunmaktadır. Vivent zigon sehpa modelinin yüksekliği 52cm, genişliği ise 58 cm’den oluşmaktadır.

En çok tercih edilen zigon sehpa modellerinden üçüncüsünün adı ise vienza’dır. Bu model sade ve şık tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Az yer kaplaması ve sade tasarımı ile hemen hemen bütün salon dekorasyonları ile uyumlu olmaktadır. Vienza zigon sehpa modelinin yüksekliği 51cm, eni ise 63 cm’dir.

Şık oturma odası dekorasyonu için Oturma Odasında Tek Koltuk Modası Büyümeye Devam ediyor, başlıklı yazımızı inceleyerek, ona uygun sehpa modeli ile kombinasyon yapabilirsiniz. 

Bellona sehpa modelleri arasında farklı her parçası farklı renge sahip zigon sehpa modelleri de bulunmaktadır. Bu modellerin en çok satan ürünü ise 510 zigon sehpa modelidir. Farklı renk kombinleri ile tasarlanan zigon sehpalar, her renk dekorasyona uyum sağlamakta ve canlı ve uyumlu renk kombinasyonları ile bulunduğu ortama enerji dağıtmaktadır.

Aşağıda sizler için derlediğimiz bellona zigon sehpa modelleri 2017 resim galerisini inceleyerek daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan 2018 Çilek Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri., 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

85 queries 0,426