Home / ANASAYFA / BALKON DEKORASYONU BÖYLE OLUR.
Balkon dekorasyonu fikirleri
Balkon dekorasyonu fikirleri

BALKON DEKORASYONU BÖYLE OLUR.

Balkon bir evin gerdanlığı olduğu için ideal bir şekilde dekore edilmeli ve dışarıdan bakıldığında evin şıklığını, zarafetini, estetiğini yansıtmalıdır. Bu nedenle balkon dekorasyonları  çok titiz bir şekilde yapılmalı, evin genel dekorasyonuna, ev sahibinin tarzına ve isteklerine uygun bir şekilde süslenmelidir.

 Balkonların yaşam alanı haline gelmesi  ferah ve nezih dinlenme alanları olması için dekorasyon fikirleri oldukça özenli bir şekilde araştırılmalıdır.

Balkon dekorasyonu fikirleri
Balkon dekorasyonu fikirleri

Kişisel isteklere göre minimalist bir çiçek bahçesi,  doğal bir şekilde dekore edilmiş güneşlenme alanı,  ailecek mutlu yemeklerin yeneceği yemek salonu, süs aksesuarları ile donatılmış keyifli dakikalar geçireceğiniz eğlence alanı olarak dekore edilebilir. konusunda öncelik ev sahibinin veya balkon kullanıcısının istekleridir. İkinci sıra da dünya üzerinde çok şık ve kusursuz bir görsellikte dekore edilmiş balkonlar gelir. 

Küçük-Balkon-Dekorasyon-Fikirleri-19

Ev dekorasyonu fikirleri ile uyumlu olarak yapılacak olan balkon dekorasyonları evin genel konseptini bozmadan, uyumlu ve güzel bir balkona sahip olmanızı sağlar. Ev dekorasyonunda tercih ettiğiniz renkler canlı ve pastel renkler ise balkonda da aynı renkleri tercih etmeli, evinizde ahşap mobilyalar kullanmışsanız uyumun bozulmaması için ahşap balkon mobilyalarını tercih etmelisiniz.

balkon-dekorasyon-glr

Balkonlar,  günün yorgunluğunu atacağınız, dinlenip deşarj olacağınız, ailenizle eşinizle dostunuzla keyifli zamanlar geçireceğiniz alanlar olacağından  canlı yeşil bitkilerle desteklenmiş doğallığı ön planda olan sade dekorasyonlar tercih edeceğiniz gibi  farklı balkon dekorasyon fikirlerini bir sentez haline getirip balkonunuzun dünyanın en güzel balkonu olmasını sağlayabilirsiniz.

balkon-dekorasyonu-modelleri-2

 Ayrıca dekorasyon fikirlerine duvar süslemelerini, duvar aksesuarlarını da ekleyerek balkonunuzu evinizin diğer yaşam alanları gibi  sürekli vakit geçireceğiniz bir yaşam alanına çevirebilirsiniz.

Siyah-beyaz-balkon-tasarimi

BAĞLANTILI MAKALELER:

SAKSIDAN ADAM MI YAPILIR?

 

Bir önceki yazımız olan BANYONUZ ÇOK MU KÜÇÜK? BİR FİKRİM VAR başlıklı makalemizde banyo, banyo dekorasyonu ve ferah banyo hakkında bilgiler verilmektedir.

84 queries 1,540