Home / ANASAYFA / 2018 Yatak Odası Aydınlatmalarında Son Trend
dizayn_yapi12_(35)

2018 Yatak Odası Aydınlatmalarında Son Trend

Yeni bir ev dekorasyonu yapıldığında ilk göze çarpan her ne kadar mobilyalar ve aksesuarlar olsa da, diğer bir nokta da aydınlatmadır. Doğru aydınlatma olmayan yaşam alanlarında dekorasyon hep eksik demektir. Aydınlatmada sadece sarı ışık veya beyaz ışık kullanmak yerine evlerinizi taçlandıracak şık avizeler kullanabilir burada da gözü yormayan beyaz ışıkları tercih edebilirsiniz. Farklı kategorilerde üretilen avizeleri hem mutfağınızda, hem salonunuzda, hem oturma odanızda, hem de misafir odanızda kullanabilirsiniz.
Son yıllarda ev dekorasyonu sırasında avizelerin yanı sıra spot lambalar da fazlasıyla tercih edilmektedir.
Yatak odası aydınlatması evin diğer alanları gibi oldukça önemlidir. Çünkü yatak odası günün yorgunluğundan ve stresinden arınılan bölgedir, bu nedenle gözümüz ve ruhumuzu dinlendirecek aydınlatma seçilmesi kaliteli bir dinlenme açısından oldukça önemlidir. Yatak odası aydınlatmaları arasında son yıllarda dikkatleri üzerine çeken ve tren olan, her kesimden bireylerin kullandığı spot lambalar fazlasıyla tercih edilmektedir. Geçmiş dönemlerde daha çok banyo ve salon dekorasyonu sırasında kullanılan spot lambaların renkli olanları ile de yatak odalarınızın aydınlatmasını sağlayabilirsiniz. Yatak odalarında normal spot yerine duvar içerisine gömülü spotları tercih etmek oldukça şık ve romantik durmaktadır. Bu modeller her kesime ve her bütçeye hitap etmektedir. Sizde kumanda ile çalışan ve bin bir renkte ışık saçan modellerini tercih ederek yatak odalarınıza bambaşka bir hava katabilirsiniz. Aşağıdaki yatak odası aydınlatmalarını inceleyerek sizde tarzınızı belirleyebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan ANTRENİZİ DEKORE EDERKEN BU HATALARI YAPMAYIN. başlıklı makalemizde antre dekorasyonu, antre dekorasyonunda yapılan hatalar ve ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

80 queries 0,412