Home / ANASAYFA / Son Trend Lavabo Modelleri
sıradışı lavabo modellri

Son Trend Lavabo Modelleri

Son trend lavabo modelleri görenleri kendisine hayran bırakıyor. Yeni banyo tasarımlarında ilginç, farklı ve modern lavabolar fazlasıyla kullanılmaya başlandı. Geçmişte küçük ve kısa olan lavabolar bu sezon daha büyük ve uzun tasarımlarda üretilmeye başlandı.

Son tren lavabo modellerinin Özellikleri

En belirgin özellikleri geçmişe göre daha şık ve kullanışlı olmalarıdır. Uzun ve geniş olmalarından dolayı üzerinde daha fazla aksesuar ve eşya barındırmaktadır. Banyo aksesuarları yeni moda lavabolarla bambaşka bir bütünlük sağlayarak mükemmel bir görünüm sunmaktadır.

Banyolarda su sıçratma sorunu geniş lavabo modelleri ile ortadan kalkmaktadır. Özellikle geniş ve ferah banyolarda uygun dolaplarla dekorasyonda mükemmel görünümlere imza atılıyor. Geniş ve kullanışlı lavaboların tek negatif yönü, dar ve küçük banyolarda alan darlığına neden olacağı için fazla kullanılmamasıdır. Şık seramik tasarımlardan oluşan lavabolar farklı renkleri ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Sezonun en çok beğenilen lavabo renkleri ise kırmızı, gri, beyaz, yeşil, siyah, turkuaz mavisi, pudra ve lila renkleridir.

2017 Banyo Lavabo Fiyatları

Lavabo fiyatları kullanılan ürün ve markaya göre değişmektedir. Özellikle seramik tasarımlar için diğer modellerden biraz daha fazla bütçe ayırmanız gerekmektedir. 100 TL den başlayan banyo lavabo fiyatları 500-1000 TL ye kadar çıkabilmektedir. Günümüzde cam özellikteki lavabolarda zarif görünümü bakımında tercih edilmektedir. Banyoya şık ve özel görünüm sunan cam ve ahşap lavabo fiyatları da hemen hemen seramik lavabolarla aynıdır.

Sizde banyolarınızda modern ve şık bir görünüm yakalamak istiyorsanız yeni sezon lavabo modelleri resim galerisini inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2018 Çilek Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri., 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

82 queries 2,019