Home / ANASAYFA / Şık, Modern Ve Kullanışlı Merdiven Altı Depolama Alanları
2011-08-163

Şık, Modern Ve Kullanışlı Merdiven Altı Depolama Alanları

Günümüzde birçok evde depolama yeri sıkıntısı vardır. Özellikle küçük evlerde alan darlığı nedeniyle fazla dolap istemeyen ev hanımları depolama alanı sıkıntısı yaşamaktadır. Eğer eviniz katlı bir mimariye sahipse merdiven altlarını gizli depolama alanı olarak kullanabilirsiniz. Bu şekilde ekstra bir dolaba gerek kalmadan şık, modern ve düzenli dolaplara sahip olabilirsiniz. Şık, modern ve kullanışlı merdiven altı depolama dolapları her bina için farklı şekilde tasarlanmaktadır.Merdiven altı depolama alanı tasarımları ile ilgili görsel sonucu

Merdiven altı dolapları, kitaplık, ayakkabılık, oyuncak dolabı ve kiler olarak kullanacak şekilde tasarlanabilir. Bu alanlara evinizin ihtiyaçları doğrultusunda dolap tasarımı yapabilirsiniz. Alandan tasarruf etmenin en şık yolu evlerde gizli depolama alanları yaratmaktır. Bu alanlar için en elverişli alanlarda merdiven altlarıdır. Günümüzde fonksiyonel mobilyalar boyutları yüzünden her evde kullanılamamaktadır. Bu nedenle merdiven altı modern depolama alanı olarak oldukça fazla kullanılmaktadır.

Merdiven altı depolama alanı tasarımları arasında sürgülü dolaplar, çekmeceler, kapaklı dolaplar açık ve kapalı raflar düşünülebilir. Depolama alanı olarak merdiven altı ile birlikte merdiven basamaklarını da çekmece şeklinde tasarlayabilir ve alanı da kullanıma açık hale getirebilirsiniz. Bu şekilde hem ihtiyaçlarınızı karşılayacak, hem de dekorasyona farklı bir şıklık kazandıracaksınız. Aşağıda sizlere ilham kaynağı olabilecek merdiven altı ve merdiven basamağı depolama alanı fikirleri resim galerisini istifadenize sunuyoruz.

Bu kategorideki bir diğer yazımız olan Kullanışlı ve Fonksiyonel Mutfak Dolapları yazımızda da iyi fikirler bulabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan 2018 Çilek Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri., 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

80 queries 0,517