Home / DEKORASYON FİKİRLERİ / Ranzalı Çocuk Odaları Dekorasyonu
ranzali-cocuk-odalari-dekorasyonu-11

Ranzalı Çocuk Odaları Dekorasyonu

Çocuk odalarında, genellikle iki ya da üç çocuklu aileler de tercih edilen ranzalı yatak modelleri küçük odalar için kurtarıcı niteliği taşımaktadır. Bu durum özellikle hem dar hem de küçük olan odalar da bir hayli kolaylık sağlayan bir ürün olarak dikkat çekmektedir.

Ranzalı çocuk odalarının dekorasyonları, daha çok yeni sezon ranzalar ile dekore edilebilir. Bu yeni sezon ranza yatak modelleri çok fazla yönden kullanışı sahip olan özel tasarım ranzalar  olarak göze çarpar. Hem masa hem dolap hem de yatak halini alan ranzalar ile bir hayli şık ve kullanışlı bir dekor oluşturmamız mümkün hale gelmiştir.

İki ya da daha fazla Çocuklu ailelerin odalarının vazgeçilmezi olan ranza bir hayli şık bir görüntüyü de beraberinde getirir. Bunun için oraya uygun bir ranza seçimi yapmak en doğru karar olacaktır.

Fakat dikkat etmeniz gereken en önemli husus güvenliktir. Ranza yapılırken kullanılan malzemenin güvenliğini araştırmanızı ve hatta bu konuda üreticinin sertifikalarını araştırmanızı tavsiye ederiz. Günümüzde ranza üreticileri çok farklı renk alternatifi sunuyor. Bu nedenle  odanın  rengine uygun ranza modeli bulmanız çok zor olmayacaktır.

Genel olarak bakıldığı zaman Ranzalı çocuk odalarının dekore edilmesi öncelikle çocuğunuzun hayal gücünü de baz alarak ön plana alınmalıdır. Böylece çocuğunuzun ya da çocuklarınızın da odalarını sevmelerini sağlayabilirsiniz. Çocuk odası Küçük bir oda ise daha çok dekorasyon yönünden zengin olan dolap ya da masa olarak da kullanılabilen iki katlı ranza tercih etmek daha doğru bir karar olacaktır. Büyük bir oda ve ranza seçimi yapıyor iseniz dekorasyon yönünden daha fazla seçim yapmanız mümkün olacaktır.

Ranza fiyatları  konusunda ranzanın fiyatını belirleyen  kullanılan malzemelerdir. Fiyat kullanılan malzeme mdf ise farklı demir ise farklı doğal ağaç ise farklı olmaktadır. Ağaç ürünleri fiyatları, kullanılacak ağacın türüne göre değişir.

Sonuç olarak bakılması gerekir ise daha çok çocukların fikirleri ele alınarak mantıklı seçimler yapmak iki tarafı da mutlu edecektir.

Sizler için en değişik ranza modellerini bir araya getirmeye çalıştık.Eğer çocuk odanızda dekorasyon yapmayı düşünüyorsanız galerimizi gezerek fikir sahibi olabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan 2018 Çilek Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri., 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

84 queries 0,389