Home / DEKORASYON FİKİRLERİ / Ortama Şıklık Getirecek Yaprak Desenli Duvar Kağıdı
Siyah beyaz yaprak desenli dvar kağıdı
Siyah beyaz yaprak desenli dvar kağıdı

Ortama Şıklık Getirecek Yaprak Desenli Duvar Kağıdı

Yaprak desenli duvar kağıdı modelleri ile salon, oturma odası ve yatak odasında rustik, romantik, country dekorasyonlar yapabilirsiniz.

Aşağıda sezonun en trend yaprak desenli duvar kağıdı modelleri arasından seçtiğimiz görsellerin incelemesini yaparak konuya vakıf olmanız sağlıyoruz.

Yaprak Desenli Duvar Kağıdı Örnekleri

Duvar kağıdı ile yapılan dekorasyonlar, duvarların daha şık görünerek dikkat çekmesini sağlar.Günümüzde duvarlarda bazen zarif renklerden oluşan şık kombinler, bazen dekoratif amaçlı olarak kullanılan paneller kullanılsa da genelde şık ve usta kalemler tarafından tasarlanan duvar kağıdı kombinasyonları kullanılır. Bu da yaşam alanlarında bambaşka bir şıklığa imza atmanızı sağlar.

2017’de geçmiş yıllara oranla daha fazla duvar kağıdı kullanıldığını görmekteyiz.Duvar kağıdı kullanımının artmasının nedenleri arasında kolay uygulanması, şıklığı, temizliği, dayanıklılığı, uzun süre kullanımı ve yeni nesil kalemlerden çıkan mükemmel denilebilecek çizimlerin son teknoloji kullanılarak üretilmesi geliyor.

Yaprak Desenli Duvar Kağıdını Nerelerde Kullanabilirim?

Yaprak desenli duvar kağıdı modelleri bu sezonun en çok kullanılan duvar kağıdı modelleri arasında yer alıyor demiştik.

Peki, yaprak desenli duvar kağıtlarını nerelerde kullanabilirsiniz? İşte cevabı, salonunuzda, oturma odanızda, hatta ofis dekorasyonunda kullanabilirsiniz.

 

Şık yaprak desenli duvar kağıdı

Eğer ofis dekorasyonu veya kiatplık arkası dekorasyonu yapacaksanız, görseldeki gibi bir duvar kağıdı kullanarak şıklığı yakalayabilirsiniz. görselde dekoratif ve şık raflar duvar kağıdı ile bütünleşerek ortama farklı bir görsellik kazandırmış. yapraklardaki remnk tonları ustaca seçilmiş, aşağıdan yukarıya doğru yumuşak dokunuşlarla değişen renkler göz yorgunluğunun önüne geçerek dinlendirici bir hava verilmiş.

Canlı yaprak desenli duvar kağıdı
Siyah beyaz yaprak desenli dvar kağıdı

Salon dekorasyonunda görseldeki gibi siyah beyaz yaprak desenli bir kombinasyon yapabilirsiniz. Eğer ilkbahar yaz dekorasyonu yapacaksanız burada kullanılan koltuk takımı renklerini daha canlı tonlardan seçebilrsiniz.

rekli yaprak desenli duvar kağıdı
Siyah beyaz yaprak desenli duvar kağıdı

Sıradışı ve çok şık bir yaprak desenli duvar kağıdı modeli daha. Salon dekorasyonunda ünite arkasında veya üç tarafın boya olduğu bir salonda merkez konumunda olacak duvara böyle bir çalışma ile vurgu yapabilrsiniz.

Bir alandaki bir diğer yazımız olan 5 Adımda Küçük Salonları Büyük Göstermek konusunun cevabını ayrıntılı bir şekilde bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2018 Çilek Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri., 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

81 queries 0,985