Home / ANASAYFA / 2017 stor perde modelleri
ofis-dekorasyon13

2017 stor perde modelleri

İş yerlerinde verimli çalışmayı etkileyen nedenlerden biriside düzenli çalışmayı sağlayan ofis dekorasyon fikirleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Günün ciddi bir kısmını geçirdiğiniz ofisinizde rahatlığınızı ve tarzınızı yansıtacak dekorasyon yapmanız çalışma sisteminizde büyük bir artı olacaktır. 2017 ofis dekorasyonu gelen müşteri ve misafirlerinizin de ilk etapta dikkatini çekecek ayrıntılarla doludur. Bunlar çalışma masasının yerinden kullanacağınız mobilya ve aksesuarlara kadar uzanmaktadır.

Ofis dekorasyonunda dikkat edilmesi gereken konular arasında ofisin ebatlarına göre ferah ve karmaşasız bir dekorasyon gelmektedir. Ardından ise kullanacağınız masanın günün her saatinde az da olsa güneş alan bir konumda olması ve masanın üstünde düzenli olarak kullandığınız eşyaların belli bir düzende yerleştirilmesi gelmektedir.

Ofis dekorasyon örnekleri için yerleştireceğiniz aksesuarlar iç karartıcı şekiller olmamalı baktıkça size huzur verecek mutluluğunuzu ve motivasyonunuzu artıracak ögelerden seçilmelidir. Bu konuda abartılmadan yerleştirilecek canlı süs bitkileri işinizi bir hayli kolaylaştıracaktır.

2017 ofis dekorasyon fikirleri arasında ofisi küçük olanlar için ofisin geniş ve modern görünmesini sağlayacak minik dekorasyon hileleri de bulunmaktadır. Bunlar arasında da ilk olarak karşımıza renk seçimi ve çalışan kişilerin masalarının birbirine olan mesafesi çıkmaktadır. 2017 ofis dekorasyon rengi açık ve pastel renklerin ağırlıklı olduğu kombinlerden oluşmaktadır. Ayrıca uzun çalışma saatleri için ortopedik koltuklar da unutulmamalıdır. Çalışma masaları birbirine fazla yakın olmayacak şekilde konumlandırılmalı, masada karmaşayı ortadan kaldıracak minik çekmece ve raflar bulunmalıdır.

Ofis dekorasyon fikirleri

2017 ofis dekorasyonu

2017 ofis dekorasyon rengi

Ofis dekorasyon örnekleri

2017 ofis dekorasyon fikirleri

Modern ofis mobilyaları

Bir önceki yazımız olan ANTRENİZİ DEKORE EDERKEN BU HATALARI YAPMAYIN. başlıklı makalemizde antre dekorasyonu, antre dekorasyonunda yapılan hatalar ve ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

77 queries 1,378