Home / ANASAYFA / Köpük Kartonpiyer Kemer Tasarımları
kapi-kemer-05
2017 kartonpiyer köpük kemer örnekleri

Köpük Kartonpiyer Kemer Tasarımları

Günümüzde hemen hemen bütün evlerde kullanılan köpük kartonpiyer kemer tasarımları uygulaması oldukça şık dizaynlar oluşturmakta ve dekorasyona bambaşka bir hava katmaktadır.

Özellikle salon girişleri ve çok büyük salon sevmeyenler veya küçük iki odanın arasını açarak büyük ve ferah ortamlar oluşturmak isteyenler tarafından çok tercih edilmektedir. Ayrıca hol girişleri, salon girişleri, oturma odası girişleri, mutfak girişleri ve koridor bölmelerinde dekoratif amaçlı olarak kullanılmaktadır.

Köpük Kartonpiyer Kemer Nedir?

Köpük kartonpiyer kemer hava ile karışım yapılarak hazırlanmış stropiyer  tarzı bir üründür. Son dönemlerde kullanımında büyük artış gözlenmektedir. Model olarak çok fazla seçenek bulunmamasına rağmen  özellikle iç mekan dekorasyonlarında harikalar yaratmaktadır. Çok tercih edilmesindeki en büyük etken, alçı kartonpiyerlere göre daha hafif ve kurulumunun daha kolay olmasıdır. İç mekanlarınıza yaptıracağınız köpük kartonpiyer kemer dizaynı tamamen size kalmıştır. Köpük kartonpiyer kemerleri kendi tarzınıza ve dekorasyon ögelerinize göre boyayabilir ve çeşitli duvar aksesuarları ile süsleyebilirsiniz.

2017 kartonpiyer köpük kemer örnekleri arasında modern ve klasik tarzda sütunlardan oluşan örnekler bulabilirsiniz. Kartonpiyer kemer sütunları arasında yarım daire, köşeli, yuvarlak ve çokgen modeller bulabilir, bu seçenekler arasında evinizin şekline ve uygulanacak alanın konumuna göre seçim yapabilirsiniz.

Son trend köpük kartonpiyer kemer örnekleri resim galerisini fikir vermesi açısından istifadenize sunuyoruz.

Son trendleri öğrenmek için 2017 Yılının Dekorasyon Trendleri Neler Olacak? Konusunu da okumanızı öneririz.

Bir önceki yazımız olan 2018 Çilek Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri., 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

80 queries 0,460