Home / ANASAYFA / Evi Eski Gösteren Dekorasyon Ögeleri
doksanlar-koltuk-takimi

Evi Eski Gösteren Dekorasyon Ögeleri

Evinizi eski ve demode gösteren Dekorasyon Ögeleri neler? bilmek istiyorsanız yazımızı dikkatli okuyun. Günümüzde bazı evlerde hala 70’li yıllardan kalan dekorasyon ögeleri bulunmaktadır. Oysaki artık az bütçe ile bile dekorasyonda yenilik yapabilirsiniz. Gelin şimdi birlikte evi eski gösteren dekorasyon ögeleri neymiş bakalım.

 

Uzun Tüylü Halılar

Evinizi eski ve demode gösteren eşyalardan ilki uzun tüylü ve duvardan duvara halılardır. Böyle bir halınız varsa bir an önce kurtulun.

Makrome Saksı Tutacakları

70’li yıllardan kalan bir diğer dekorasyon ögesi de makrome saksı tutacaklarıdır. Bunlar günümüz trendleri arasında kesinlikle yok. Makrome saksı tutacaklarını atmaya kıyamıyorsanız, mutlaka farklı bir şekilde ve yerde kullanmalısınız.

Yeşil Tonlarında Mobilya Veya Duvar Boyası

İlgili resim

Maalesef günümüzde hala birçok evde açık yeşil mobilyalar, mutfak dolapları, duvar boyası veya ev aksesuarı kullanılmaktadır. Açık yeşil hoş bir renk gibi görünebilir, ancak son birkaç yılın dekorasyon trend renkleri arasında kesinlikle yok, bu nedenle açık yeşil dekorasyon ögeleri evinizi fazlasıyla demode gösterecektir.

Duvarlarda Ahşap Panel Kullanımı

 

70’li yılların gözde dekorasyon ürünlerinden bir diğeri de ahşap paneller ve desenli marley zemin kaplamasıdır. Eviniz duvarlarında veya zemininde bu eşyalar hala varsa kesinlikle değiştirmelisiniz.

Hala Halı Kullanılan Tuvaletler Var

Günümüzde tuvaletlerde genelde paspas kullanılıyor. Şık bir zemin kaplaması ve şık bir paspas takımı ile hem kolay hijyen sağlamış, hem de tuvalet dekorasyonunda modernliği ve şıklık yakalamış olursunuz. Eğer sizin tuvaletinizde hala duvardan duvara halı varsa ondan bir an önce kurtulmalı ve modern paspaslar kullanmalısınız.

Kaba Koltuk Takımları

 

70’li yıllardan kalan kaba koltuklarda evinizin eski görünmesini sağlayacaktır. Modern ve trend bir dekorasyon için bu grupları ya yeniden kaplattırmalı yada yerine yenilerini almalısınız.

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan 2018 Çilek Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri., 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

79 queries 1,702