Home / BAHÇE DEKORASYONLARI / En Kullanışlı Koçtaş Barbekü Modelleri
Koçtaş Barbekü Modelleri

En Kullanışlı Koçtaş Barbekü Modelleri

Bahçeler evlerin alanlarından biridir. Mevsim yaz olduğu zaman kıymeti daha çok artan bahçelerin vazgeçilmezi ise barbekülerdir. Koçtaş barbekü modelleri misafirlerinizle en çok vakit geçirdiğiniz alan olan bahçelerin en temel eşyalarının başında gelir. Misafirlerini mangalla ağırlayan ve en az haftada bir defa mangal yapmayı seven bir ülke olarak barbeküde kalite ve işlevsellik aramaktayız.

Koçtaş Barbekü Modelleri Özellikleri Nelerdir?

Koçtaş barbekü modelleri özelliklerinden en önemlisi tekerlekli olmalarıdır. Barbeküler tekerlekleri sayesinde sıcakken bile yerleri kolaylıkla değiştirilebilir ve taşınabilir.  Koçtaş guruss mangal modelinin en önemli özelliği ise tekerleklerinin yanında ısı ayarı ve kapaklı olmasıdır. Isısının ayarlanması ile barbekü daha kullanışlı hale getirilmiştir.

Isı ayarı mangal sırasında malzemenin yanmamasını sağlayarak aynı ayarda pişmesine yardımcı olmaktadır. Koçtaş mangal modellerindeki ayarlanabilir mekanizma sayesinde etler yanmadan nefis bir şekilde pişmektedir.

Koçtaş mangal modellerinden bir diğeri de mehtap vezüv gazlı ızgaradır. Izgaranın yüksekliği 60 santime ayarlanarak ayakta veya taburede mangal yapma kolaylığı sağlanmıştır. Genişliği 45 santim tasarlanarak pişirme işleminin hızlı olması sağlanmıştır. Ahşap kenarlara sahip olan mangal modelini elleriniz yanmadan bir yerden bir yere kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Koçtaş mangal modelleri içinde kömürlü olan mangal modeli de bulunmaktadır. Metal bir gövdeye sahip olan mangal modeli oldukça hafif tasarlanmıştır. 45 santim yüksekliğe sahip olan kömürlü mangal et ürünleri dışındaki ürünleri pişireceğiniz özel bölmeye sahiptir.

Bahçe Mobilyaları İle Yaz Akşamlarını Konforlu Geçirin yaz akşamlarınızın konforunu artırmak için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Koştaşın en çok tercih edilen mangal modeli ise kombladır. Kullanım sonrasında çantaya dönüşen mangalın devrilmez özelliği bulunmaktadır. Barbekü sırasında ve sonrasında büyük kolaylık ve rahatlık sunan kempla modeli fiyatları her bütçeye hitap edecek şekilde değişmektedir. Koçtaş mangal modellerine koçtaş mağazalarında ve internetten alışveriş yapılan sitelerde bulabilirsiniz.

Koçtaşın 2017 barbekü mangal modellerini incelemek için resim galerimize göz atabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Sıradışı Bahçe Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde bahçe dekorasyon fikirleri, çizmeden saksı yapımı ve dekorasyon fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

80 queries 0,456