Home / ANASAYFA / DUVAR SAATİNİZ TARZINIZ MI?
tarz duvar saatleri

DUVAR SAATİNİZ TARZINIZ MI?

Zamanın hızına yetişmek ya zamanı bir süreliğine durdurmak mümkün olur mu bilinmez ama en azından kendi hayatınızın çizgisinde bu döngüyü ayarlayabilirsiniz. Her daim zamanın bir yansımasını taşıyan anınızda, kolunuzdan, duvarınıza, masanızdan, telefonunuza kadar vaktin eksik kalmadığı bir dilim olmasa gerek.

sesbes_duvar_saati_

Üstelik gün geçtikçe ve teknolojik gelişmeler de kendini iyiden iyi gösterince, artan modeller, kullanım amaçları, zevklere ve renklere göre de çeşitlendi.

en-ilginc-duvar-saatleri-

PEKİ DUVAR SAATİ NASIL OLMALI?

Her odanıza ayrı bir yansımanın anahtarı olacak duvar saatleri için, oldukça çeşitli modelleri duvarınıza asmanız da mümkün gözüküyor. Bunun için yapmanız gereken sizler için belirlemiş olduğumuz saat modellerinin hangisinin tarzınıza daha yakın olduğunu bilmek olacak .

0607000200 paris 1823 clock, 1987300340 ballet school clock, 1987400310 market hall clock, 8538600000 oversize clock, 0892300440 harrington clock, 1004400820 wesley wood clock, 1618900210 grand central clock, 0606700820 traits de plume clock, 0383310820 trans edward clock, 1599100270 arden club loveseat, 1630600960 amber accent table

Odanızın düzeni, hayal ettiğiniz tasarımlar, modern ve şık bir dokuya sahip olan mekânlar için son zamanlarda enteresan modelleri de sunmak zor değil. Gelişen tasarım anlayışın tüketiciye sunduğu yenilikler özellikle internetin aktif olarak kullanılmasıyla beraber e-ticaret sitelerinin rekabet halin dönüşmesi, rekabeti arttırıp, müşteri için yaratıcı fikirlerin oluşmasına katkı sağladı.

tarz duvar saatlerii

Sadece bir görünüm tercih edenler için, her daim ışıklı ya da klasik gösterişli bir duvar saati odanıza eklenirken, daha farklı bir anlayışsa sahip olmak isteyenler için hayal güçlerinin doğasına çıkmalarını da sağladı.

ışıklı-led-duvar-saati

Şelale resmini temsil eden duvar saatlerine, bitki ve çiçek motifli olan doğa manzarasına kadar tablo niteliğinde duran, duvarınızın bir kısmını aksesuar olarak kullanabileceğiniz türden duvar saatlerini söylememiz mümkündür.

ev-dekorasyon-saatler-

Odanıza girdiğiniz zaman daha renkli, daha canlı, doğa ile iç içe bir görsel şölen yaşama niyetiniz varsa, sizi bu farklı duvar saatleri ile buluşturuyor. Kafes modelinden, kişiye özel isimlerin yazıldığı duvarlara, asma duvar saatlerinden, roma rakamı ile şekillenen saatlere kadar, istediğiniz her alanda bir zaman akmasına sahip olabilirsiniz.

kisiye_ozel_kare_ahsap_duvar_saati

Odanızın uygunluğu, spor ya da modern bir yapıya sahip olması ya da klasik bir kalite de yansıyan zamanın şölenine katılma çabası ile tamamlanıyor.

Ozel-Tasarim-Rengarenk-Duvar-Saatleri-8-Model-1

 

renkli-modern-duvar-saati-modelleri

Taşlardan oluşan, ışıltı modellere sahip olmak, ağır bir kalitede, daha şık bir görünüm elde etmek için seçeceğiniz ferforje saat ise duvar saatiniz olarak size hoş bir görünüm kazandıracaktır.

Dekoratif-Duvar-Saatleri-20171

Işıltı ve spor modellerde bu tarzı kullanmak mümkün. Özellikle taşlı ferforje saatlerinde, duvarın bir kısmını saran yapı ile oldukça zengin duran saat, mekanınıza ışık kazandırmasıyla da önemli bir konuma sahip olacaktır.

ışıklı

 

Bir önceki yazımız olan Sıradışı Bahçe Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde bahçe dekorasyon fikirleri, çizmeden saksı yapımı ve dekorasyon fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

87 queries 0,518