Home / ANASAYFA / DÜŞÜK BÜTÇELİ DUVAR DEKORASYONLARI
ucuz duvar dekorasyonları
ucuz duvar dekorasyonları

DÜŞÜK BÜTÇELİ DUVAR DEKORASYONLARI

Evinizin kullanıma en açık bölgelerinden olan duvarlarınıza taze fikirlerle yeniden hayat vermek istiyorsanız bu örnekleri mutlaka görmelisiniz.

Duvar dekorasyonu denilince aklınıza yeni boyanmış bir duvar geliyorsa, bu konuda yeni fikirlere ihtiyacınız var demektir. Evinizin bütün duvarlarında veya sadece bir odasının duvarında, hatta duvarın tek bir cephesinde yapacağınız değişikliğin yüzlerce çeşidi var aslında. Üstelik bunlar desenler, renkler, duvar kağıtları ve dokularla sınırlı değil. Yeni sezon duvar resimlerinden doğal taş kaplamalarına, yaratıcı çerçeve konseptlerinden şık raf guruplarına varana kadar birçok farklı uygulama ile duvarlarınızı canlandırarak yaşam alanlarınıza yepyeni imajlar verebilirsiniz.

Düşük Bütçelerle Fevkalade Sonuçlar

Duvar çıkartmaları ve resimleri son dönemlerde oldukça trend. Üstelik çeşitlerde artış olurken fiyatlarda da düşme hızla devam ediyor. Odanızın herhangi bir duvarını seçerek birkaç dakika içerisinde uygulayabileceğiniz estetik çıkartmalar, uygulandıkları bölgenin havasını anında değiştirmektedir.

 

Genç Kalanlar Ve Gençler İçin

ucuz duvar dekorasyonları
ucuz duvar dekorasyonları

 

Peki, çalışma odanızı veya oturma odanızı neon ışıkları ile süslemeye ne dersiniz? Bunu göz alıcı, biraz da iddialı buluyorsanız yeni sezon led lambalarıyla yapılmış sade bir aydınlatma tercih edebilirsiniz. Üstelik bu ürünlerin bütçenize etkisi yok denecek kadar az.

Eskimeyen Şıklık

ucuz duvar dekorasyonları
ucuz duvar dekorasyonları

Günümüzde dijital olmayan her şeyin modası zamanla geçiyor gibi görünse de, insanlar zamanı sadece telefonlardan öğrense de, estetik bir duvar saatinin modası hiçbir zaman geçmiyor. Her tarz dekorasyona kolaylıkla uyum sağlayan modern ve klasik duvar saatleri, her bütçeye hitap ederek dekorasyondaki yerini koruyor ve korumaya da devam edecek görünüyor.

Doğa İle Teknolojiyi Buluşturan Yeni Bir Trend

yosun temalı duvar dekorasyonu
yosun temalı duvar dekorasyonu

 

Bütün bu anlatılanların dışında sıra dışı bir öneriye ne dersiniz? Tamamen doğal yosunlardan oluşturulan mükemmel tablolar evlerinizin her bölümüne uyum sağlayabilecek tasarımlara sahip. Üstelik renk alternatifleri ile birkaç rengi kombinleme veya ayrı ayrı yerlerde kullanmanızda mümkün.

Koyu Renkler Her zaman İç Karartmaz

ucuz duvar dekorasyonları
ucuz duvar dekorasyonları

 

İş yerlerinin ve evlerin duvarlarında koyu renk genelde kullanılmaz. Tamam, az ışık alan mekanlarda hiç hoş olmayan sonuçlar doğurabilir, ancak bunun aksine ışıktan fazlasıyla yararlanılan yaşam alanlarında odanızın, belki de mutfağınızın sadece bir bölümünü koyu bir renkle kontrast ettiğinizde, ortaya çıkan görüntü tam da hayal ettiğiniz şey olabilir. Üstelik lacivert, siyah ve bordo gibi koyu renklerin üzerine uygulanabilecek açık renk desenler çok başarılı sonuçlar vermektedir. 

 

BUNLARI DA OKU 🙂

DUVAR KAĞIDI DEKORASYONU

Bir önceki yazımız olan ANTRENİZİ DEKORE EDERKEN BU HATALARI YAPMAYIN. başlıklı makalemizde antre dekorasyonu, antre dekorasyonunda yapılan hatalar ve ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

81 queries 0,372