Home / ANASAYFA / Şirin ve İlginç Tasarımlı Modern Duvar Askıları
rekli-nokta-duvar-kancalari

Şirin ve İlginç Tasarımlı Modern Duvar Askıları

Bunlar pratik, kurulumu kolay ve çok yönlüdürler. Onları, katlarınızı asmak, kolayca erişilebilir kılmak için katlarınızı, çantalarınızı, eşarplarınızı asmak için kullanıyoruz. Duvar kancalarından ve çeşitli dekor ve ayarlara uyum yeteneğinden bahsediyoruz. Basit ve temel olanlar etkilendikleri hiçbir şey değil, aynı zamanda kendi özel yöntemleriyle öne çıkan ilginç tasarımlar da var.

Çok basit olsalar da, nokta kancaları da ilginç bir şekilde güzel bir şekilde. Bunlar, doğal tahıl, düğüm ve doğal kusurları arttırmak için yaşlanmış ve zımparalanmış olan geri dönüşümlü ahşaptan yapılmıştır. Kancalar üç set halinde gelir ve giriş yolu gibi alanlara grafiksel ve eğlenceli bir görünüm katarlar.

Basit ve çok yönlü bir tasarıma sahip WallNuts, el yapımı ceviz ve meşe ağacı duvar askıları olup, katlar, eşarplar, şapkalar ve diğer her türlü aksesuar asmak ve düzenlemek için kullanılabilir. Kurulumu kolaydır ve minimalist ve modern dekorlara uygundur. Bunları diğer aksesuarlarla birlikte kullanın veya bunları mobilyalı giriş yoluna ekleyin.

Noktalar Lars Tornøe tarafından tasarlanan duvar kancalarıdır ve bu basit ve pratik ev aksesuarlarında eğlenceli ve şirin bir bakış açısı sunarlar. Kancalar ahşaptan yapılmış ve birçok farklı boyutta olduğu kadar çok sayıda farklı renkte üretiliyorlar. Duvarda istenilen desen ve renk kombinasyonuyla düzenlenebilirler.

Giriş yolu gibi mekanlar için mükemmel, aynı zamanda çocuk odası, mutfak ve böyle bir özelliği kullanabilen hemen hemen başka herhangi bir oda olan bu duvar kancaları, güzel bir İskandinav ilham sadeliği ve renkli ipuçları tarafından verilen rahat bir eğlenceye sahiptir. İstediğiniz renkleri karıştırın ve eşleştirin ve uygun gördüğünüz herhangi bir yapılandırmada kancaları takın. {Etsy’de bulundu}.

Bu duvar kancaları, bir çift geyik boynuzu gibi şekillenmiş ve çok şirin bir görünüşü var. Bunu bir mücevher tutucu olarak değil, aynı zamanda eşarplar ve diğer aksesuarlar ve hatta katlar için düzenli kanca takımı olarak kullanabilirsiniz. Üzerine attığınız herhangi bir şeyi tutacak kadar sağlamdır. Moose kancaları metalden yapılmış ve dokuz cazip renkte.

Bunlara Teddy Hooks denir ve ahşap bir sap ve bir deri kayıştan oluşan, gerçekten basit bir tasarıma sahiptir. Kayış, eşyaları ve aksesuarları tutmak için mükemmeldir; mafsal, katları ve çantaları tutabilir ve kancaları çok fonksiyonlu hale getirir. Saplar doğal akçaağaç veya ceviz ağacından yapılır ve deri kayışlar kahverengi, siyah, pembe, turkuaz ve mercan renklerinde mevcuttur.

Bu duvar kancalarının dev düğmeler gibi görünmesi onları son derece şirin ve şık bir hale getiriyor. HK Living, onları siyah, beyaz ve gri gibi çeşitli boyut ve nötr renklerde sergilenen orijinal bir koleksiyona dahil etti. Açık kahverengi deri ayrıntıları vardır ki bunlar hoş bir kontrast sağlar.

Bu tuhaf kancalara Pince Alors denir! Ve dev clothespins gibi şekillendirilmişlerdir. Korkak bir forma sahiptirler ve çeşitli şekillerde birleştirilebilen çeşitli renklerde gelirler. Şapkalar, eşarplar, poşetler ancak giyecekler de tutabilirler. Asimetrik tasarım onlara eğlenceli bir görünüm verir ve neme karşı dayanıklı oldukları için onları hem iç mekan hem de açık alanlar için uygun hale getirir.

Currency kanca serisi, endüstriyel görünüme sahip duvar kancalarına sahiptir. Sağlam alüminyumdan yapılmışlardır ve bakır ve pirinç gibi sıkıntılı metal yüzeyleri var, aynı zamanda siyah. Onları mücevher tutacakları olarak kullanın, aynı zamanda kat ve diğer şeyler için düzenli giriş kancaları olarak kullanın.

Karla örtülü doruk noktalarını andıran bir tasarımla, bu duvar kancalarının sevimli ve şık bir görünüme sahip olması, onları gerçekten çok yönlü hale getiriyor. Bunları kreş odasına, giriş yoluna ve diğer alanlara ekleyin. Dağ kancaları el yapımı çam ağacı olup akrilik boya ile süslenmiştir.

Bu meşe duvar kancaları, dört veya altı takım halinde sipariş edilebilir ve kendilerini giriş, yatak odası ve havlu tutmak için kullanılabilecek banyolar gibi alanlar için iyi bir seçim yapan kendine özgü bir forma sahiptirler. Bornozlar. Meşe ağacından yapılmıştır ve doğal keten tohumu yağı kaplaması vardır. Onlar basit, pratik ve zariftir.

İç mekan dekorasyonunuza dramatik bir dokunuş eklemek istiyorsanız, bunun için Spire duvar kancalarını kullanabilirsiniz. Heykel tasarımları var ve ikisi de işlevsel ve sanatsal. Çeşitli boyut ve formlarda sunulabilen kancalar, mevcut alana veya stile uyacak şekilde özelleştirilmiş birçok farklı konfigürasyonda düzenlenebilir

Heykel ya da dramatik şekli ile göze çarpmamalı ama bu duvar kancaları koleksiyonunda sunmak için başka bir şey var: büyüleyici yüzyılın ortasında modern bir tasarım. Mango ahşabından hazırlanan set, beş kanca içerir ve giriş yollarını karşılamak için idealdir. {Urbanoutfitters} bulundu.

Bir önceki yazımız olan 2018 Çilek Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri., 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

92 queries 1,475