Home / ANASAYFA / Dekorasyonda Siyah Halı Kullanımı
Dekorasyonda siyah halı kullanımı
Dekorasyonda siyah halı kullanımı

Dekorasyonda Siyah Halı Kullanımı

Dekorasyonda siyah halı kullanımı genelde genç kuşak tarafından minimalist dekorasyonlarda kullanılır. 40 yaş üzerindeki bayanlar halı seçiminde genelde açık ve pastel renkler tercih etmektedir. Oysaki dekorasyonda siyah halı kullanımının negatif yanları olduğu gibi pozitif yanları da vardır. Gelin şimdi birlikte siyah halı kullanımı hakkında yaptığımız araştırmayı birlikte inceleyelim.

Dekorasyonda Siyah Halı Kullanımı Ve Zor Yanları

Siyah halı kullanımın zorluğu ve kolaylığı vardır. Zor olan tarafı tozu belli etmesidir. Halının üzerindeki en ufak toz belli olacaktır. Birde eviniz toz alan bir bölgede ise siyah halı kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.

Eviniz toz almıyorsa, siyah halı kullanmayı şiddetle tavsiye ederiz. Çünkü siyah halı kesinlikle leke göstermez. Halı üzerine dökülen materyali sildiniz mi, kullanmaya devam edebilirsiniz. Oysaki açık renk halılarda leke izi kalacağı için yıkanması gerekir.

Siyah Halı Dekorasyonda Nasıl Kullanılır?

Siyah halı açık renkli mobilyalarla ve tekstil ürünleri ile kullanılabilir. Aslına bakarsanız siyah halı ile kombin yapmak diğer renklere göre daha kolaydır. Çünkü siyah renk hemen hemen bütün renklere uyum sağlar ve modası asla geçmeyen bir renktir. Siyah halı kombini dikkatli yapıldığı zaman ortaya mükemmel dekorasyonlar çıkmaktadır.

Siyah halıyı pastel renklerde mobilyalarla kullanabileceğiniz gibi siyah mobilyalarla da kullanabilirsiniz. Siyah mobilya kullanımında, mobilya üzerinde açık renk kırlentler ve açık renk fon perde, dekorasyonda şıklığı yakalamanızı sağlayacaktır.

Bellona Armoni Halı Modelleri İle Evinizde Fark Yaratın başlıklı yazımızda sezonun en trend halı modellerini bulabilirsiniz.

Aşağıda siyah halı kullanımı kombinleri resim galerisini sizlere fikir vermesi açısından derledik, umarım istediğiniz görünümü bulabilirsiniz.

Dekorasyonda Siyah Halı Kullanımı Resim Galerisi:

 

 

Bir önceki yazımız olan 2018 Çilek Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri., 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

89 queries 1,715