Home / ANASAYFA / Dantelli Mutfak Perdeleri İle Mutfağınızı Renklendirin
çeyizlik dantel mutfak perdeleri
çeyizlik dantel mutfak perdeleri

Dantelli Mutfak Perdeleri İle Mutfağınızı Renklendirin

Mutfakların özellikle bayanların evin en çok önem verdikleri yerlerinden birisidir. Özellikle ev hanımları vaktinin çoğunu mutfakta geçirdikleri için mutfaklarının istedikleri ve mutlu oldukları biçimde olmaları ev hanımları için önemlidir. Mutfağı güzel gösteren yerlerden birisi de perdelerdir. Dantelli mutfak perdeleri kullanarak mutfağınızı siz de renklendirebilirsiniz. Dantel de hanımların ev temizliği ve düzeni kadar önemsedikleri işlerdendir. Çeyizde olmazların başında dantel gelmektedir. Dantel örneğini mutfak perdesinde kullanmak mutfağa ayrı bir hoşluk katacaktır. Evinde dantel kullanmasını seven bayanlar için mutfak perdelerinde de dantelin izlerini göstermek onlar için şaşılacak bir durum değildir. El emeği göz nuru yapmış oldukları danteli mutfaklarının en güzel köşesinde bulundurmak ev hanımları için ayrı bir mutluluk kaynağıdır.

Dantelin Perdelere İşlenmesi

Mutfak perdesinde dantel havası estirmek isteyen bayanlar dantelli perde yapımı için perdenin tamamını dantel örerek yapabilecekleri gibi güzel bir düz perdelik kumaş alıp kenarlarına dantel örerek nakış olarak dantelleri perde kenarına işletebilir. Perdenin tamamını örmek zor ve sabır isteyen bir iş olacağından bu kadar uğraşmak istemeyen kişiler perdelerin kenarlarına da dantelleri işletebilirler. Bu da perde kumaşına ayrı bir hava ve renk katacaktır. Perde de hem kumaş hem dantel bir arada olarak ikisi güzel bir ikili oluşturacaktır. Aynı kumaştan masa örtüsü, peçetelik, dolap örtüsü gibi örtüler de işletilerek mutfağınızda uyumlu bir ortam estirebilirsiniz. Mutfağına renk katmak isteyenler için tığla örülen mutfak perdeleri arasından canlı renklere sahip dantelli perdeleri güzel bir tercih olacaktır.

Çeyizlik mutfak perdesi danteller  bu yıl kısa ve küçük olup pencereyi tamamen kapatmamaktadır.

Keyifli Zaman Dilimleri Geçirin

Zamanlarının büyük çoğunluğunu mutfakta geçiren ev hanımlarının zevk alarak mutfakta vakit geçirmeleri için dantelli mutfak perdesi modelleri olarak fikirler sunmaya çalıştık. Sizler de bu şekilde mutfağınıza şekil ve düzen vererek mutfağınızda keyifli zaman dilimleri geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizle, ailenizle en güzel anlarınızı sofranızın başında geçirerek mutfağınızda sıkılmadan hoş anlar yaşayabilirsiniz. Mutfağınızda iş yaparken bile sıkılmadan işinizi yapabileceğiniz bir ortamınız olacak. El emeği göz nuru hazırlanmış olan mutfağınızı misafirlerinize gösterirken haz ve büyük bir doyum alacaksınız. Her şeyin hazırı alındığı günümüzde kendi bir şeyler yapma gayreti içinde olan ve bundan mutluluk duyan ev hanımları için ideal bir uğraş olacaktır.

Sizler için bir araya getirdiğimiz birbirinden güzel mutfak perdesi modellerini galerimiz den inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2018 Çilek Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri., 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

82 queries 1,512