Home / ANASAYFA / Çok İlginç Hasır Koltuk Modelleri
farkli-hasir-koltuk-modeli

Çok İlginç Hasır Koltuk Modelleri

Bahçe, teras ve balkon mimarisinin kalıplaşmış karakteristik özellikleri vardır. Bunların içinde en vazgeçilmezi olarak bilineni ise hasır koltuklardır. Şık ve gösterişli görünümleri ile çok ilginç hasır koltuk modelleri, bulundukları alanlara rahatlığı, enerjisi ve estetiği ile mükemmel uyum sağlıyorlar. Teras, bahçe ve balkon tasarımlarının yanı sıra yazlık evlerde de bu tarz hasır koltuklar oldukça çok rağbet görüyor. Kapalı ve açık mekan kullanımlarında doğal rattan özellikli modeller tercihler arasına ilk sıralardadır. Rattan ağaçları Afrika, Avustralya ve Asya gibi tropikal iklime sahip bölgelerde yetiştirilmektedir. Rattan ağaç ürünleri şık oldukları kadar kaliteleri ile de göz doldurmaktadır.

Rattan ağacı kullanılarak yapılan ürünler güneş ışınlarına, kar, yağmur gibi olumsuz hava koşullarına doğrudan maruz kalsa da hiçbir zarar görmemektedir. Temizliği dışında hiçbir bakım istemeyen bu ürünlerde konfor ve şıklık ana özellikleri arasında yer almaktadır. Sizde yaşam alanlarınızda ferah ortamlara kavuşmak için hasır koltuk modelleri arasında tercihlerde bulunabilirsiniz. Bahçelerinizde, teraslarınızda, evlerinizde ve balkonlarınızda mükemmel uyum sağlayacak koltuk modellerini kullanım alanlarına göre farklı model ve ebatta tercih edebilirsiniz. 2017 hasır koltuk modelleri minder kısımlarındaki farklı renk uygulamaları ile oldukça şık duruyor. Yuvarlak beyaz modellerde kırmızı veya siyah kırlentler ile fazlasıyla şık kombinler oluşturabilirsiniz.

L hasır koltuk modeli seçeneklerini ise balkon mobilyası olarak kullanabilirsiniz. Minder renklerini farklı tonlarda seçerek 2017 hasır koltuk modelleri tasarımlarının havasını anında değiştirebilirsiniz. Puf şeklindeki şık hasır koltuk modelleri seçerek şık alanlar oluşturabilirsiniz. Her türlü kullanım alanına uyumlu olarak üretilen modeller arasında kullanışlı ve göz alıcı birçok ürünü bir arada bulabilirsiniz. Hasır koltukları tasarımına uyumlu bir orta sehpa ile kullanarak işlevselliğini artırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan ANTRENİZİ DEKORE EDERKEN BU HATALARI YAPMAYIN. başlıklı makalemizde antre dekorasyonu, antre dekorasyonunda yapılan hatalar ve ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

82 queries 1,426