Home / DEKORASYON FİKİRLERİ / 2017 Genç Odası Dekorasyonu
indir-4

2017 Genç Odası Dekorasyonu

Dekorasyonda zorlanılan yaşam alanları arasında ilk sıralarda genç odaları gelmekte, nedenleri arasında ise yavrularımızın hızla büyümesi ve hiçbir şeyi kolay kolay beğenmemesi gösterilmektedir. Dolayısıyla genç odası dekorasyonu sırasında çoğu genç ailenin tercihini beğenmemekte ve dekorasyon sırasında fikir ayrılığı yaşanmaktadır. Bu nedenle genç odası dekorasyonunda dekorasyonu mutlaka evladınızla planlamalı, tercihleri onun istekleri doğrultusunda yapmalı, beğenilmeyen noktalarda alternatif olan genç odası modelleri yerinde veya bilgisayar üzerinde göstermeli ve ona özel bir oda tasarlanmalıdır. Aksi takdirde genç odası dekorasyonu tam bir fiyasko olacaktır.

Genç odası dekorasyonunda oda rengini cinsiyete göre yapabilirsiniz. 2017 genç kız odası dekorasyon renkleri arasında lila, sarı, çok açık pembe ve pudra ilk sıralarda görünmektedir. 2017’nin genç erkek dekorasyon renkleri arasında ise gri, lacivert, beyaz ve mavi gelmektedir.

2017 Genç odası mobilyaları arasında ise fazla yer kaplamayan mobilyalar şimdiden çok tercih edilmektedir. Genç odaları kullanışlı ve rahat olmalıdır. Gençler biraz dağınık olduğu için bu sezon mobilyalarında depolama alanlarının çokluğu özellikle annelerin işini kolaylaştıracak gibi görünüyor.

Genç odası dekorasyonu incelikleri arasında odanın bir köşesini evladınızın ilgi duyduğu konulardan biri ile dizayn etmek gelmektedir. Mesela spor ve basketbola olan ilgiye karşı odanın bir köşesinde pota veya dekoratif bir file dizayn edilebilir. Böylece evlatlarınız odalarını daha çok benimseyecekler ve evde geçirdikleri zaman daha kaliteli hale gelecektir.

Bir diğer konu da eğitim köşesi ve bu köşenin doğru aydınlatılmasıdır. Rahat ve şık bir çalışma masası ve gözü yormayan bir aydınlatma onun başarısını pozitif yönde etkileyecektir.

Aşağıdaki 2017 genç odası dekorasyonu resim galerisini evladınızla birlikte inceleyerek fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan ANTRENİZİ DEKORE EDERKEN BU HATALARI YAPMAYIN. başlıklı makalemizde antre dekorasyonu, antre dekorasyonunda yapılan hatalar ve ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

80 queries 0,471