Home / ANASAYFA / Çocuk Odası Perde Modelleri 2018
kız çocuk odası için perde modeli
kız çocuk odası için perde modeli

Çocuk Odası Perde Modelleri 2018

Çocuk odası 2018 perde modelleri ve tasarımlarını bu yazımızda siz değerli decobaz takipçileri için derledik. En güzel çocuk odası perde modelleri resim galerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Değerli takipçilerimiz ev içerisinde mobilyadan sonra en çok dikkat çeken ve seçimi sırasında özen isteyen nokta perde modelleridir. Perde seçimi kolay gibi görünse de ev dekorasyonu sırasındaki en önemli ayrıntıdır. Perde modelleri özellikle 2016 yılının başı ile çok çeşitlilik gösterdiği için perde değişimi yaşam alanlarına yeni bir imaj vermek için çok cazip hale gelmiştir, ancak bu değişim sırasında yapılan basit hatalar nedeni ile sonuç hüsran olabilmektedir. Perde seçiminin çok heyecanlı ve zevkli yapıldığı odaların başında çocuk odaları gelir. Çocuk odası perde seçiminde ince detayları ve ayrıntıları iyi bilmeli ve ona göre seçim yapmalısınız. Sizler için 2018 çocuk odası perde modelleri hakkında geniş kapsamlı bir araştırma yaptık. Dilerseniz elde ettiğimiz bilgileri sizlerin istifadesine sunalım.

Çocuk odası perde seçimi sırasında dikkat edeceğiniz konular çocuğun cinsiyeti yaşı ve odadaki mobilyalardır. Cinsiyete, yaşa ve oda içerisinde seçilen mobilyaların tarzına göre renk ve model seçimi yapmalısınız. Erkek çocukları için bu sezon genelde kırmızı, beyaz ve mavi renk, kız çocukları için ise lila, bej ve pembe renk tercih edilmektedir. Çocuğunuz 4 yaşın altında ise neşeli çizgi film kahramanlarının olacağı desenler seçilmeli, 4 yaşın üzerindeki çocuklar için ise perde model ve renk seçiminde çocuğunda fikri alınmalıdır.

Ev dekorasyonunda perdeler evin her bir parçası için ayrı ayrı tasarlanmalı ve  mobilyalar, duvarlar, halılar ve diğer ev süslemeleri ile uyumlu olmalıdır. Aksi takdirde, perdeler diğer şeylerin bir parçası kadar güzel görünemez. Çocuk perdesi modellerinden istediğiniz renkleri, desenleri ve modeller hakkında fikir sahibi olmak için sizler için düzenlediğimiz galeriyi inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan ANTRENİZİ DEKORE EDERKEN BU HATALARI YAPMAYIN. başlıklı makalemizde antre dekorasyonu, antre dekorasyonunda yapılan hatalar ve ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

82 queries 2,547