Home / ANASAYFA / Basit Olduğu Düşünülen Konteyner Evlerin Mükemmel Dekorasyonları
9-1435668429
sıradan konteyner evlerin mükemmel dekorasyonları

Basit Olduğu Düşünülen Konteyner Evlerin Mükemmel Dekorasyonları

Basit olduğu düşünülen konteyner evlerin mükemmel dekorasyonları…

Usta eller tarafından yapılan konteyner ev dekorasyonları, milyarlarca liralık residance ve beton evleri geride bırakarak, kişiyi keşke denecek düzeye getiriyor. Günümüzde beton mimarilerin kalıbının dışına çıkarak görsel bir şölen sunan ve milyonlarca insanın barınma ihtiyacını en iyi şekilde karşılayan tasarım harikası konteyner evler, gittikçe artan bir alternatif barınma niteliği kazanmış durumdadır.

tasarım harikası konteyner evler ile ilgili görsel sonucu

Kent içinde kendisine yer bulmakta zorlansa da kenar kısımlarda kendisine yer bularak akıllı ve şık mimarilere dönüşüyor. Günümüzde konteyner ev içerisinde yatakhane, mutfak, salon, oturma odası, tuvalet banyo gibi bir ev için olmazsa olmaz olan her şey mevcut.

tasarım harikası konteyner evler ile ilgili görsel sonucu

Çok düşük maliyeti, kolay kurulumu, taşınabilir ve depreme dayanıklı olması konteyner evlere olan talebi artırıyor. Standart ölçülerde yapılan konteyner evleri, dilerseniz mimarı ile ortak bir çalışma yaparak özel tasarımlar haline de getirebiliyorsunuz.

tasarım harikası konteyner evler ile ilgili görsel sonucu

Üstelik birkaç yıl kullanımdan sonra ikinci el olarak satışını yapmanız da mümkün. Konteyner evleri oradan oraya taşıyarak ömürlerini bitirdiğiniz zaman bile başka amaçlar için bir yerlere bağışlaya biliyorsunuz. Yüksek maliyeti olan beton evlere inat 3,5 ton gibi minimum bir çelikle ortaya çıkartılan konteyner evler, ekonomik olmasının yanında çevreci olarak da biliniyor.

tasarım harikası konteyner evler ile ilgili görsel sonucu

Günümüz yenilikçi mimarları, konteyner evleri şantiye evleri görünümünden çıkartarak mükemmel mimarilere dönüştürüyor. İç mimarisi de usta kalemler tarafından yapıldı mı ortaya mükemmel dekorasyonlara sahip mükemmel mimariler çıkıyor.

tasarım harikası konteyner evler ile ilgili görsel sonucu

Modern tarzda bir konteyner ev istiyorsanız endüstriyel mutfak dekorasyonu yapabilirsiniz. Konteyner evlerde Retro, modern ve cuantry dekorasyonlarını rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Manzaradan yararlanmak ve güneşe doymak için salonu komple cam yapabilirsiniz. Aşağıda sizler için seçtiğimiz muhteşem konteyner ev resim galerisini yayınlıyoruz.

Bir önceki yazımız olan 2018 Çilek Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri., 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

80 queries 0,743