Home / ANASAYFA / Banyo Duvarınız İçin Yaratıcı Fikirler
banyo duvar dekorasyonu
banyo duvar dekorasyonu

Banyo Duvarınız İçin Yaratıcı Fikirler

İster bağımsız olsun, ister bir yatak odasına bağlı olsun, bir banyo her zaman tüm duvar yüzeylerini kaplayan fayanslara sahiptir. Bazı banyolarda karolar 4 feet yüksekliğe kadar sabitlenir ve duvardan su sızıntısını önlemek için duvar su geçirmez bir boya ile boyanır.

Banyo küçükse, bunu kendi avantajınıza göre kullanabilirsiniz. Normalde herhangi bir alan sınır duvarlarından dolayı küçük veya büyük algılanabilir. Eşsiz döşeme ve duvar dekoru fikirlerini kullanarak sınırların algısını kolayca kaldırabilir ve banyonuzun daha büyük görünmesini sağlayabilirsiniz.

Bunu, fayans kullanarak banyoda bir döşeme deseni oluşturarak yapabilir ve duvardaki bu deseni duvar dekoru teması olarak devam ettirebilirsiniz. Bunu da 4 fit yüksekliğe kadar yapabilirsiniz. Bu, banyonun boyutlarını kesecek ve banyonuz daha büyük görünecektir.

banyo karoları ve fikirleri

Bu nedenle banyo duvar dekoru, banyonuzun ne zaman bitirildiğini görmenizde önemli bir rol oynamaktadır, çünkü evinizdeki diğer her odadan farklı olarak, banyoda sınırlı sayıda mobilya ve dekorasyon aksesuarları mevcuttur.

Ancak, planları ve diğer çizimleri oluştururken bir tasarım temasını izlerseniz, bu çok uygun maliyetli olur. Her şeyden önce çoğu zaman apartman banyolarında olduğu gibi banyonun yüksekliği geri kalan odalardan daha azdır. Bunun nedeni banyo boyutlarının da diğer odalardan daha küçük olmasıdır.

Bu problem, tüm zamanların seramiklerine uygun duvar resimleri ile çözülebilir. Fayansları seçerken, banyoyu kimin kullanacağını göz önünde tutmak gerekir. Banyo duvar dekoru teması, tabii ki bir çocuk banyosunda, genç banyosundan farklı olacaktır.

Bebek şemaları, çiçekler, gibi şemalardan seçtiğiniz desenden renge kadar her şey banyo içinde büyük bir etki yaratacaktır. Örneğin duvarda bebek fotoğraflarını sergileyen bir tema, çocuğun banyo duvar dekoru için mükemmel bir seçimdir.

çocuklar için banyo dekorasyonu

Ancak bir ebeveyn banyosu ya da genç banyolarda ayna kullanımı daha fazla cazip gelecektir. Yani banyo duvar dekoru, belirli yaş grubu için özel ihtiyaçların karşılanmasıyla ilgilidir.

 

Bir önceki yazımız olan Modern Sandalyenin Evrimi ve Geleceği başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

81 queries 1,450