Home / ANASAYFA / Balon ve İple Pratik Dekorasyon
lambaprojeleri

Balon ve İple Pratik Dekorasyon

Ev dekorasyon fikri denince akla genellikle genel dekorasyon gelir ancak evdeki ufak tefek değişikler ile de dekorasyona büyük etki yapılabilir.

lambaprojeleri

Örneğin biraz tutkal, balon ve ip ile çok güzel dekoratif ürünler yapılabilir. İster bir sarkaç, ister dekoratif avize veya masa üstünde küçük top parçaları halinde bir dizayn yapılabilir. Maliyeti neredeyse yok denecek kadar az olan dekoratif balonlar yapılırken şu yöntem izlenir.

2 2

Öncelikle balonu istediğiniz büyüklükte şişirin. Tutkal sürülmüş ip ile balonun çevresini fazla sıkmadan sarın. Bir süre bekledikten sonra balonu patlatın, iplerin balonun şeklini aldığını göreceksiniz. Yapımı oldukça pratik olan bu küçük dekor malzemesi eviniz için çok şık bir kombin oluşturabilir.Galerimizde balon ve ipten abajur yapımı,balon ve ipten avize yapımı,balon ve ipten kapı süsü yapımı ve balon ve ipten dekoratif top yapımı örneklerini inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sevgililer Gününde Romantik Ev Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde 14 Şubat Sevgililer günü, romantik ev dekorasyon fikirleri ve romantik masa hakkında bilgiler verilmektedir.

81 queries 1,315