Home / ANASAYFA / Bahçe Dekorasyonunda İlginç Fikirler
Bahçe Dekorasyonunda İlginç Fikirler (8)

Bahçe Dekorasyonunda İlginç Fikirler

Bahçe Dekorasyonunda İlginç Fikirler

Bahçeli bir eve sahip olan kişiler şanslı kişiler olarak bilinirler. Güzel havalarda çayını yudumlamak için ferah, iç açıcı bir bahçenin olması güzel bir şeydir. Özellikle çocukları olanlar için geniş bahçeli bir evde oturmak büyük bir nimettir. Bu yazımızda evleri bahçeli olanlar için bahçelerini daha görkemli ve  ilgi çekici hale getirmek için bahçe dekorasyonun da ilginç fikirler olarak sizlere fikirler vermeye çalışacağız. Böylece bahçenizi çok daha etkili bir hale dönüştürebilir ve evinizin en çok vakit geçirilmesi gereken yerleri olarak burasını tercih edebileceksiniz. Sıradan bir bahçe dekorasyonu yerine daha sıra dışı ve ilgi çekici bir bahçeniz olmasını istemez misiniz? Öyleyse gelin bahçeniz için neler yapabilirsiniz fikirlerimizi sizinle paylaşalım:

Çiçeklerle Bahçenizi Süsleyin

Çiçeklerle uğraşmayı seven kişiler için evlerinde bahçe bulunması çok iyi olacaktır. Çiçek hastası olan kişilerin bahçelerinde çok sayıda çiçek bulunması şaşırtıcı değildir. Bahçe dekorasyonunda çiçek bulundururken çiçeklerinizi saksılara eke bildiğiniz gibi ilgi çekici ve sıra dışı olması için çiçeklerinizi farklı yerlere de ekebilirsiniz. Örneğin kullanılmayan araba lastiğini boyayarak kır çiçekleri ekebilir, su şişeleri ya da evde kullandıktan sonra boşalan kapları güzelce süsleyerek saksı yapımında kullanabilirsiniz. Kullanmadığınız ayakkabılarınıza bile çiçek ekerek sıra dışı ve ilginç bir çiçek saksısı oluşturabilirsiniz. Aklınıza gelen pek çok şeyi bu şekilde değerlendirerek evinizin bahçesini bu şekilde dekore edebilirsiniz.

Çeşme Yaptırabilirsiniz

Su insana huzur veren öğelerin en değerlilerinden birisidir. Bahçe dekorasyonunda su bahçenize huzur katabileceği gibi bahçenizde çiçekleriniz ya da konuklarınızı bahçede ağırlarken onlara yardımcı olacaktır. Bahçenizde dekoratif olarak güzel bir şekilde dekore edilmiş bir çeşme bulundurabilirsiniz. İsterseniz çeşmenizi siz de süsleyebilirsiniz. Güzel ilgi çekici taşlar ya da denizden topladığınız deniz kabukları ile çeşmenizin taşlarını süsleyebilirsiniz. Suyu hayal etmesi bile insana huzur veriyor. Sizlerde bahçe dekorasyonunda içinize huzur veren güzel bir çeşmeniz olmasını istemez miydiniz. Öyleyse hemen çalışmalarınıza başlayabilir ve bahçeniz için hayal ettiğiniz çeşmeyi yaptırabilirsiniz. Sonra da çeşmenizi istediğiniz gibi dekore edebilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan 2018 Çilek Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri., 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

82 queries 5,661