Home / ANASAYFA / Alan Tasarrufu Sağlayan Çocuk Odası Dekorasyonları
c10053d14d82d83da24c241f2214e9ce
Alan tasarrufu sağlayan çocuk odası dekorasyonları

Alan Tasarrufu Sağlayan Çocuk Odası Dekorasyonları

Alan tasarrufu sağlayan çocuk odası dekorasyonları küçük bir eve sahip veya birkaç çocuğu olan ailelerin en çok araştırdığı konulardandır. Bizde bugünkü yazımızda alan tasarrufu konusunda işinizi bir hayli kolaylaştıracak çocuk odası dekorasyonları hakkında iyi fikirler paylaşacağız.

Küçük bir çocuk odasını dekore etmek oldukça zordur. Küçük bir çocuk odasında çocuğunuzun yatağını, çalışma masasını, kıyafetlerini, oyuncaklarını düzenli bir şekilde yerleştirmek tam bir maharet ister. Günümüzde küçük evler için oldukça fonksiyonel çocuk yatak ve ranzaları tasarlanmaktadır.

Stant Altı Çocuk Yatağı

Küçük bir çocuk odasına sahipseniz, bu şekilde bir dekorasyon yapabilirsiniz. İzlediğiniz görselde stant altına yerşeltirilen yataklar, uyku sonrası stant içine girdiği  için alan tasarrufu sağlanmaktadır. Stant üstünü dilerseniz görselde ki gibi çalışma masaları ile dilerseniz de oyun alanı olarak dekore edebilirsiniz.

Şık Ve Eğlenceli Bir Tasarım

Eğer üç çocuğunuz varsa böyle bir yatak dizaynı yapabilirsiniz. Bu yatak dizaynını hayal gücünüzle birleştirerek geliştirebilirsiniz. Mesela merdivenleri depolama alanı olacak şekilde tasarlayabilirsiniz. Bunun için düz merdiven yerine kutucuklu merdivenleri tercih etmeniz yeterli.

Çok Fonksiyonlu Yatak

Alan tasarruflu çocuk odası dekorasyonunda harika bir fikir daha… Bu harika tasarımla yataklar depolama alanı ile kamufle edilmiş diyebiliriz.

Hepsi Bir Arada

Hepsi bir arada düşünülmüş mükemmel bir tasarım. Üstelik hem şık, hemde oldukça kullanışlı.

Modern Ve Şık Bir Tasarım

Yataklar, kitaplık, gardırop, çekmece ve depolama alanları ile çok fonksiyonlu hale getirilerek en iyi şekilde sunulan bir tasarım daha.

Rahat ve kullanışlı dekorasyonlar için Çocuk Ve Gençler İçin Eğlenceli Ve Rahat Yer Yatakları yazımızı okumanızı öneririz. 

Aşağıda sizlere iyi fikirler verecek görselleri istifadenize sunuyoruz.

 

 

Bir önceki yazımız olan 2018 Çilek Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri., 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

82 queries 2,240