Home / ANASAYFA / 2017’nin Trendi Ahşap Görünümlü Seramik Modelleri
VILLEROY-BOCH-PARKE-2

2017’nin Trendi Ahşap Görünümlü Seramik Modelleri

İç mekan dekorasyonlarında duvar ve tavan dekorasyonu kadar zemin dekorasyonuna da özen gösteririz. Zemin dekorasyonunda titiz davrananlar için 2017’nin trendi ahşap görünümlü seramik modelleri hakkında bilgiler paylaşacağız.

Ev dekorasyonunda, özellikle buhar ve suyun yoğun olduğu yaşam alanlarından olan banyolarda, mutfaklarda, antrelerde, yazlık evlerde temizliği, dayanıklılığı ve kolay bakımı nedeni ile seramik tercih edilir. Özellikle yazlık ev ve mutfaklarda zeminde seramik tercih edilir. Günümüzde yaşam alanlarının şıklığı ve zarafeti oldukça önemlidir. Günümüzde birçok kişi yazlık ev ve mutfak zemininde banyo görünümü verdiği için seramik kullanmak istememektedir. Bu doğrultudan yola çıkan imalatçılar ahşap görünümlü seramik üreterek beklentileri karşılamaktadır.

2017 ahşap görünümlü fayans modelleri hem estetik, hem şık hem de dekoratif seçenekler sunmaktadır. Doğal ve sıcak ve görünüm sunan ahşap görünümlü seramik modelleri ile zemin kaplandığında zeminde ahşap parke varmış gibi görünmektedir. Ahşap görünümlü seramik modellerini salonlarda, mutfaklarda, antrelerde ve odalarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. 2017 ahşap görünümlü seramik modellerinde ahşabın bütün doğal tonlarını bulabilir ve istediğiniz deseni seçebilirsiniz.

Evinizde seramik pratikliğinde ahşap parke kaplanmış havası vermek için ahşap görünümlü yer karolarını tercih ederek estetiğin ve şıklığın tadını çıkartabilirsiniz. Sizler için ünlü seramik markaların koleksiyonlarından seçtiğimiz resim galerisini istifadenize sunuyoruz.

Bir önceki yazımız olan 2018 Çilek Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri., 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

82 queries 2,069