Home / ANASAYFA / 2017’nin En Trend Yapay Çiçek Tasarımları
2016-New-font-b-Phalaenopsis-b-font-Orchids-font-b-Phalaenopsis-b-font-Seeds-Potted-Flowers
yapay çiçek modelleri

2017’nin En Trend Yapay Çiçek Tasarımları

Dekorasyonda tamamlayıcı olarak kullanılan ögeler arasında en önemlileri yapay çiçeklerdir. Günümüzde birçok kişi bakımının zor olması ve iş yoğunluğundan dolayı dekorasyonda yapay çiçek tercih etmektedir. 2017 dekorasyon tasarımcıları hemen hemen bütün koleksiyon sunumlarında yapay çiçek kullanmıştır. Bizde bu bağlamda 2017’nin en trend yapay çiçek tasarımları hakkında bilgi vererek meraklılarına yardımcı olmak istiyoruz.

Geçmiş dönemlerde de dekorasyonda yapay çiçek kullanılıyordu. Ancak çiçek tasarımları günümüzdeki kadar çok değildi. Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte o kadar mükemmel

var ki, gerçek mi yapay mı anlayamazsınız. Canlı çiçeklerde saksı değişimi, çiçek budaması, gübrelenmesi, sulanması…vb birçok işlem vardır. Buda insanları dekorasyonda yapay çiçek kullanımına itmiştir.

Havaların ısındığı ve çiçeklerin açmaya başladığı şu günlerde sizde dekoratif vazolarda gerçeğinden ayırt edilemeyen yapay çiçeklerle ev dekorasyonunuzu mükemmel hale getirebilirsiniz. Dilerseniz hazır alarak arajmanını kendinize özgü yapabilirsiniz, mesela doğa yürüyüşü sırasında toplayacağınız kuru kozalaklar, pelit tohumu, iğne yapraklı meyveleri, kuru çınar ve çam dalları ile yapay çiçek arajmanlarını özgünleştirebilirsiniz. Dilerseniz de uzman kişiler tarafından arajmanı yapılmış çiçeklerden tercih edebilirsiniz.

Aşağıda sizler için derlediğimiz 2017 yapay çiçek modelleri resim galerisi hazırladık. Siz de bu resimleri inceleyerek kendi arajmanlarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan 2018 Çilek Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri., 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

82 queries 3,283