Home / ANASAYFA / 2017 Kış Bahçesi Dekorasyonu
kis-bahcesi-kapali-teras-modelleri-winter-garden-home-2

2017 Kış Bahçesi Dekorasyonu

Ev dekorasyon alanında en zevkli ve keyifli yaşam alanlarından birisi de balkon ve bahçe dekorasyonudur. Bu alanlarda konseptinizi belirleyerek buna uygun dekorasyonlar yapabilirsiniz. Bu kategoride 2017 kış bahçesi dekorasyonu tasarımlarında yemek alanı, oturma alanı, eğlence alanı şeklinde konseptler belirleyebilirsiniz.

Kış bahçesi dekorasyonunda ilk tercihiniz zemin döşemesine yansımalıdır. Mermer, seramik veya parke seçiminizi yaptıktan sonra mobilya seçimine geçmelisiniz. Bahçe ve balkon dekorasyonunda ahşap özelliklerdeki mobilyalar çok şık durduğundan olsa gerek çok talep görüyor. Buda tamamen bu tarz mobilyaların natürel görünümleri ile içten ve samimi bir hava oluşturmaları ile alakalıdır. Bu alanda işinizi kolaylaştıracak en önemli kriter kış bahçesi dekorasyonu için belirlenen alanın büyüklüğüdür. Bu bağlamda beğendiğiniz her çeşit mobilyayı tercih edebilirsiniz.

Kış bahçesi modelleri uygulaması için teraslarınızı, balkonlarınızı veya evinizin hemen önündeki alanı açılır kapanır cam sistemi veya PVC sistemi ile evinize dahil ederek kış bahçesi dekorasyonlarınızı uygulayabilirsiniz. Kış bahçesi dekorasyonunda renk tercihi olarak bej, kahve ve krem tonlarında mobilyalar kullanabilirsiniz.

 

Kış günlerinde yeşili fazla göremediğimizi düşünecek olursak, kış bahçesi dekorasyonunuzda çok sıcağı sevmeyen bitkileri dekorasyona dahil ederek oldukça şık tasarımlar elde edebilir, dekorasyonda yansıttığınız tarz ile hoş vakitler geçireceğiniz alanlar ortaya çıkarabilirsiniz.

Dekorasyonda düşündüğünüz malzemeler hem huzur bulacağınız alanlar tasarlamanızı, hem de bu alanda kendinizi özel hissetmenizi sağlayacaktır. Mesela koltukları rengarenk seçebilir, geniş yapraklı veya minik çiçekli bitkiler yerleştirebilir bu şekilde her mevsim huzur veren keyif aldığınız bir balkon veya bahçe dekorasyonuna imzanızı atabilirsiniz. Bu tür yaşam alanlarında uygulanacak konsepte göre fazlasıyla sıcak ve hoş tercihler yaparak, balkon ve teraslarınızı hem yaz hem de kış mevsiminde daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kış Bahçesi Dekorasyon Fikirleri

Kış Bahçesi Ahşap Dekorasyon Fikirleri

Kış Bahçesi Modern Dekorasyon

2017 Kış Bahçesi Örnekleri

2017 Kış Bahçesi seçenekleri

2017 Kış Bahçesi Tasarımları

Son Trend Kış Bahçesi Örnekleri

Kış Bahçesi Dekoru

Kış Bahçesi Mobilyaları

Kış Bahçesi yapımı

Kış Bahçesi Modelleri

Dar Kış Bahçesi Örnekleri

Bir önceki yazımız olan ANTRENİZİ DEKORE EDERKEN BU HATALARI YAPMAYIN. başlıklı makalemizde antre dekorasyonu, antre dekorasyonunda yapılan hatalar ve ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

79 queries 1,912