Home / ANASAYFA / 2017 Bellona Koltuk Takımı Modelleri
bellona-imaj-koltuk-takimi

2017 Bellona Koltuk Takımı Modelleri

En gözde ve en popüler markalar arasında bulunan Bellona, göz alıcı alternatifleri, farklı tasarımları ve çok özel modelleri ile her sezonun aranılan markası olmaktadır. 2017 -2018 Bellona koltuk takımı modelleri ise bir defa alınarak uzun yıllar boyu kullanılabilecek özelliklerinin beraberinde ev dekorasyonunuza estetiği, kaliteyi, zenginliği ve şıklığı kazandıracaktır. Bellona koltuk takımları, şık desenli kaliteli kumaşları veya deri kumaş alternatifleri ile farklı beğenilere hitap etmektedir. Bütün bunların yanı sıra Bellona’nın en belirgin özelliklerinden bir diğeri dayanıklı iskelet gövdesi ile çok uzun süre deformasyona uğramadan kullanılmasıdır.

 

Oturma odası ve salonlarınızda gönül rahatlığı içinde kullanacağınız 2017-2018 Bellona koltuk takımları içerisinde mükemmel ve göz alıcı tasarımlar mevcut. Estetiğin kalite ile buluştuğu bir marka olan Bellona koltukları, seçkin ve özel bir müşteri kitlesine sahiptir. Bellona Kayseri de 1997 yılından itibaren ürettiği modellerinde  sağlığa zararlı olmayan ham maddeler kullanmaktadır.

Konforun, şıklığın ve görselliğin ön planda olduğu modelleri nedeni ile her tarza uygun koltuk takımı modelleri ile her kesimin beklentilerini kaliteli bir şekilde karşılamaktadır.Yeni sezon modellerinin bir çoğunda kolay temizlenebilir kumaş kullanılmış olması,  temizlik konusunda çok büyük avantaj sağlamaktadır. Deri ve kumaş kaplamalı modelleri ile 2017 Bellona koltuk takımı modelleri modern ve klasik tarzlar için özel tasarımları da bünyesinde taşımaktadır. Özel tasarım mobilyalarınız, özel renk kombinleri ile Bellonalı yaşam alanlarınızı gözde bir mekan haline getirecektir. Bellona koltuk takımı fiyatları için bellona internet sitesini  veya bellona mağazalarını ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.Böylelikle hem güncel fiyatları hemde indirimleri öğrene bilirsiniz.

Sizde alışverişe çıkmadan önce, sizler için seçtiğimiz 2017-2018 Bellona koltuk modellerini inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan ANTRENİZİ DEKORE EDERKEN BU HATALARI YAPMAYIN. başlıklı makalemizde antre dekorasyonu, antre dekorasyonunda yapılan hatalar ve ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

82 queries 1,411