Home / ANASAYFA / Yeni Sezon Kilim Modelleri İle Şıklığı Yakalayın
kilim modelleri
kilim modelleri

Yeni Sezon Kilim Modelleri İle Şıklığı Yakalayın

Kilim modelleri yazın en çok incelenen dekorasyon ögeleri arasındadır. Kış mevsiminin soğuk günlerinde nasıl sıcacık uzun tüylü halılar arıyorsak yaz mevsiminin kavurucu sıcaklarında da serinletici ince dokumalı kilimler arıyoruz. Yaz renklerinden oluşan, ferahlatıcı, aydınlık verici, pratik kilimleri sizler için araştırdık.

Yeni sezon dokuma kilimleri her tarza ve dekorasyona uyum sağlayacak şekilde üretilmiştir. Ünlü dekorasyon markaları yaz ayları için mükemmel tasarımlara sahip kilim koleksiyonlarını kullanıcıların hizmetine sunmaktadır.

Kilim Modelleri Özellikleri Nedir?

İnce dokumalarından dolayı serin tutmaktadır.

Yaz mevsiminde kapı ve pencereler sürekli açık olduğu için yaşam alanları daha çok toza maruz kalmaktadır.

Yazlık kilimler leke tutmayan ve kolay temizlenen modellerden oluşmaktadır. Çocuk odanızda, salonda, mutfakta, koridorda, yatak odasında ve oturma odasında kullanabileceğiniz farklı renk ve desenlere sahiptir.

Yaz döneminde kilimler en çok koridorda, kapının giriş kısımlarına ve koridorlarda kullanılmaktadır. Farklı dizaynlara ve renklere sahip olan kilim tasarımları evin her alanında kullanılabilir.

Yaz aylarında sıcaktan dolayı kaldırılan halıların yerine dekorasyonun şıklığını ve güzelliğini bozmayacak kilimler tercih edilebilir.

Günümüzde özellikle desenli kilimler tercih edilmektedir. 2017 yazlık kilim modelleri arasında her tarza hitap eden seçenekler bulunmaktadır.

Yaz mevsiminde kullanımı giderek artan kilim kullanımında dikkat etmeniz gereken noktaların başında renk uyumu gelmektedir.

Dekorasyon bütünlüğünü ve şıklığını bozmamak için tarza, renklere ve dizayna göre modeller seçmelisiniz.

Koridor, mutfak be yatak odası gibi alanlara yolluk tarzı kilim modelleri üretilirken, oturma odası ve salon gibi geniş alanlar içinde halı boyutlarında kilim modelleri üretilmektedir.

Yaz aylarında pratik kullanım imkanı olan kilimler, çamaşır makinesinde de kolaylıkla yıkanabilir. Son teknoloji ile üretilen kilimlerde renk solmama özellikleri bulunmaktadır. Bu da size kiliminizi yıllarca ilk günkü güzelliğinde kullanma imkanı sunmaktadır.

Yaz sıcağında serinlemek için harika bir balkon dekorasyonu yapabilir yaz sıcağını serin ve şık balkonlarla yenebilirsiniz.

Aşağıda sizler için yeni sezonun en çok tercih edilen kilim modellerinden derlediğimiz resim galerisini incelemeniz için istifadenize sunuyoruz. Sizde yaz aylarının sıcağını şık ve zarif desenli kilimler tercih ederek serinletebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan 2018 Çilek Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri., 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

80 queries 0,984