Home / ANASAYFA / Tropikal İklimin Estiği Banyo Fikirleri
Tropikal Banyo fikirleri
Tropikal Banyo fikirleri

Tropikal İklimin Estiği Banyo Fikirleri

Tropikal banyo fikirleri; Banyolar huzur alanı olan evlerimizin en önemli bölümlerinin başında gelir. Çünkü, olumsuz koşulların verdiği negatif enerji banyolarımızda atarak huzur buluruz. Dolayısıyla banyolar için gevşediğimiz, dinlendiğimiz, sakinleştiğimiz, arındığımız ve pozitif enerji depoladığımız alanlar diyebiliriz. Bu nedenle dekorasyonda evin diğer alanlarına gösterdiğimiz özeni, banyo dekorasyonunda da göstermeliyiz. Günümüz trend banyo dekorasyonları arasında tropikal banyo dekorasyonları gelmektedir.

Tropikal ve otantik banyo modeli

Tropikal Banyo Fikirleri Nelerdir?

Bu banyolarda, yetiştireceğiniz bitkilerden uygulayacağınız taşlara kadar geniş seçenekler bulacaksınız.

Tropikal banyo dekorasyonu yaparken güneşten, yağmurdan, denizden ve gökyüzünden ilham alabilirsiniz. ,

Banyoda Deniz Esintisi

Tropikal manzaraya karşı banyo modeli

Tropikal banyo denildiği an akla ilk olarak deniz esintili banyolar gelir. Banyonuzu küçük hilelerle dekore ederek, kendinizi denizde veya tatil köyünde hissedebilirsiniz.

Eviniz denize sıfır bir yerde değildir belki ama banyonuzun dekorasyonu ile denize sıfır bir yerde oturuyormuş havası verebilirsiniz.

Yeni Trend 10 Banyo Dekorasyonu Modeli ile banyolarınızda mükemmel dekorasyonlara imza atabilirsiniz.

Bunun için mozaik taşları kullanarak duvarlara veya zemine deniz dalgası görünümü yapmanız mümkün.

Kullanacağınız küçük aksesuarlarda sizi tatil köyüne götürmeli. Mesela minik bir deniz süngeri, mercan veya dalgaya benzeyen objeler ile banyo dekorasyonunuzu detaylandırabilirsiniz.

Küvetin olduğu alanı mercanla kaplatmak ise en güzel tropik banyo fikirleri arasındadır. Yapı mağazalarında kolaylıkla bulacağınız bu ürün ile banyonuza denizi getirebilirsiniz.

Tropik Banyoda Bitki Kullanımı

Banyonuzu yemyeşil bitkilerle donatarak tropikal etkisi yaratabilirsiniz. Bu bitkileri doğal taşlarla detaylandırabilirsiniz. Banyoda kullanacağınız bitkileri yapay bitkilerden seçebilirsiniz.

Ahşap Detayları

ahşap lavabo ve tropikal banyo

Banyoda Çift Lavabo Dekorasyonu başlıklı yazımızda kullanışlı çift lavabolar hakkında detaylı bilgi ve görseller paylaşılmıştır.

Tropikal banyo için ahşap olmazsa olmaz bir objedir. Ahşabın içinize ısıtan görüntüsü ile kendinizi tropik bir adadaymış gibi hissetmeniz mümkün.

Foto Galeri : Tropikal İklimin Estiği Banyo Fikirleri 

 

Bir önceki yazımız olan 2018 Çilek Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri., 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

85 queries 0,444