Home / ANASAYFA / Tığ İşi Ev Dekorasyon Ögeleri
787
Son yılların en moda dekorasyon fikirleri

Tığ İşi Ev Dekorasyon Ögeleri

Ev dekorasyonunda kullandığınız dekorasyon ürünlerinden sıkılarak yeni arayışlar içine girdiyseniz, bugünkü yazımız tam size göre. Bugün sizlere tığ işi ev dekorasyon ögeleri hakkında bilgi vermek istiyoruz. Son yılların en moda dekorasyon fikirleri arasında tığ işi dekorasyon fikirleri gelmektedir.

Eskiden hemen hemen her kadının yaptığı el işi dekorasyon ögeleri günümüzde artık dünyanın parasını vererek alıyoruz. Bizde evlerinde nostaljik kokulu modern değişiklikler yapmak isteyenler için fikirler paylaşacağız. Ev dekorasyonunda şıklığı ve zarafeti yakalamak için çok pahalı ve gösterişli dekorasyon ögelerine gerek yok.

El işi masa örtüleri, biblolar, saat kılıfı, saksı ve kalem kutularına kılıf, battaniyeler, hamaklar, duvar süsleri, banyo paspas setleri, minderler, koltuk şalları, dekoratif sepetler, balkon ve salon sarkaçları şık bir dekorasyon için sizlere yardımcı olacaktır.

Bütün bunların dışında sizde farklı fikirler bulabilir ve uygulayabilirsiniz.

Amigurumi el sanatları aslında Japon kültürünün bir parçasıdır. Bizim geçmiş kültürümüzde de yaygın olan amigurumi el işleri günümüzde bir dekorasyon furyası haline geldi. Hayal gücünüzü kullanarak evinizin her köşesinde tığ işi dekorasyon ögesinin şıklığını yansıtabilirsiniz. Doğal malzemelerle yapacağınız ev aksesuarlarını çeşitli materyallerle süsleyerek görseli daha da şık hale getirebilirsiniz.

El işi amigurumi modellerini çocuk odası, mutfak, yatak odası, banyo, oturma odası hatta salon dekorasyonlarında uygulayabilirsiniz. Sizde renkli iplerle cıvıl cıvıl neşeli dekorasyon ögeleri yapmak istiyorsanız sizler için seçtiğimiz görselleri inceleyerek uygulayabilir veya kendi hayal gücünüzle birleştirerek eğlenceli ve şık dekorasyonlara imza atabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan 2018 Çilek Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri., 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

80 queries 0,435