Home / ANASAYFA / Salonlar İçin Dekorasyon Aynaları
5 parçalı ayna modeli
5 parçalı ayna modeli

Salonlar İçin Dekorasyon Aynaları

Salonlar evlerimizin özellikle misafir ağırlamak için ayırdığı en önemli köşelerden birisidir. Misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak için salonlarımızı zevkimize göre dekore eder ve bu köşeyi en iyi şekilde değerlendirmek isteriz. Salonlar için dekorasyon aynaları salonlarımızda dekorasyonu tamamlayan objelerden birisidir. Dekorasyon aynaları hem salonumuza şıklık katar hem de salonumuzun çok daha şık ve zengin durmasını sağlar. Mobilya dekorasyonunda etkili dekorasyon ürünlerinden birisidir. Doğru bir şekilde mobilyanıza uyumlu olarak seçildiğinde salonunuzu şık bir şekilde görünmesine yardımcı olacaktır. Salonlarınızda kullanmak üzere seçilen dekorasyon aynaları genelde mobilyalar ile birlikte satılırken zevkinize ve odanıza uygun olacak şekilde siz de seçebilir ya da yaptırabilirsiniz.

Aynaları evde nasıl kullanmalıyız ?

 Ayna kullanımı ve dekorasyon yöntemleri aynalar küçük olan mekanlarımızı daha geniş görünmesini sağlar ,bu nedenle salonunuz küçük ise salon dekorasyonunda mutlaka ayna kullanmalısınız.Küçük salonlarda göz yorgunluğuna sebep olmamak için küçük aynalar kullanmalısınız.Eğer salonunuz çok büyük ise küçük ayna kullanırsanız aynalar duvarlarda yok olur .Bu nedenle büyük salonlarda dekorasyonda büyük aynalar veya parçalı aynalar kullanmalısınız.

Altın Yaldızlı Salon Aynaları İle Daha Zengin Bir Salon Görünümü Sağlayabilirsiniz

Salonunuzu şık göstermek ve salonunuza farklı bir hava katmak için salon dekorasyon aynası olarak altın yaldızlı salon aynası kullanabilirsiniz. Bu tip aynalar salonun havasını hemen değiştirecek ve salonunuzun çok daha zengin bir şekilde görünüm kazanmasını sağlayacaktır. Kenarları altın sarısı yaldızlı parlayan duvardan duvara büyük bir duvar aynası olarak salonunuzda bu ayna modeli salonunuza etkili bir görünüm katacaktır. Konuklarınızın ya da misafirlerinizin bakışlarını ilk etapta çekebileceği modern yaldızlı bir dekorasyon aynası ile siz de salonunuzu etkili ve görkemli bir hale dönüştürebilirsiniz. Böylece çok daha güzel ve etkili bir salonunuz olmuş olacak ve misafirlerinizin gözünde zengin bir salonunuz olduğu izlenimini uyandıracaksınız.

Dekoratif altın yaldızlı aynalar
Varaklı Ayna Modelleri

Dekorasyon Aynalarını Özel Olarak Yaptırabilirsiniz

Salonunuza renk katmak ya da salonunuza daha görkemli hale dönüştürmek için dekoratif modern ayna modelleri tercihiniz olabilir. Salonunuzda farklı bir görünüm elde etmek ve salonunuza sıra dışı bir görünüm kazandırmak istiyorsanız isterseniz dekoratif aynanızı özel olarak ta yaptırabilirsiniz. Usta bir mobilyacı ile anlaşarak salonunuzu etkinleştirmek için salonunuzdaki mobilyalarınız ve eşyalarınıza uyumlu bir dekoratif ayna modeli yaptırabilirsiniz. Sıra dışı ve ilginç olmasını istiyorsanız piyasada satılan dekoratif ayna modellerinden çok daha farklı bir ayna da salonunuza yaptırabilirsiniz. Bunun için sadece hayal gücünüzü kullanmanız da yeterlidir. Uzman yardımıyla da  salonunuzda güzel ve etkili bir dekoratif aynanız olabilir.

Özel yapım ayna
Özel yapım ayna

2017-2018 salon ayna modelleri ile Çarpıcı Salon Dekorasyon fotoğraflarını galerimizde topladık.Sizde salonunuza ayna almadan önce galerimizi gezerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2018 Çilek Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri., 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

85 queries 2,120