Home / ANASAYFA / Rahatınız İçin Tasarlanmış Sihirli Carpet Sandalyeleri
mousarris-carpet-chair-5-810x463
Rahatınız için tasarlanmış sihirli Carpet sandalyeleri

Rahatınız İçin Tasarlanmış Sihirli Carpet Sandalyeleri

Mousarris firması tarafından sıradışı bir sandalye tasarımı yapıldı. Carpet (halı) sandalye adı verilen ve tamamen el dokuması olan İran halısından yapılan sandalye modeli, çelik kalıplarla desteklenmektedir. Rahatınız için tasarlanmış sihirli Carpet sandalyeleri, uçan halı hayali olanların evinde hemen görmek isteyeceği bir dekorasyon ögesi.

Carpet (halı)  sandalyeleri şimdilik tek kişilik ve üç kişilik olarak sınırlı sayıda üretilmektedir. Konforunuz için bütün detaylar düşünülmüş, çelik kalıplarla desteklenerek şık şekiller verilmiş örnekleri vardır. Halı sandalyeler Kıbrıs’ta sıradışı tasarımlar yapan bir firma tarafından tasarlanarak yaklaşık dört ayda yapılmaktadır. Misafirlerinizi salon veya oturma odanızda havada süzülen bir sandalye gibi görülen halı sandalyelerde ağırlamak için kesenin ağzını biraz açmanız gerekmektedir. Çünkü özel tasarım, kaliteli malzeme ve özel el dokuması olan bu sandalyeler 1200 euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulmakta ve bu fiyatlar 3000 euro’ya kadar çıkmaktadır. Kaynak: Carpet Chair 

Ev Dekorasyonunda Sıra Dışı Akvaryum Tasarımları başlıklı yazımızda dekorasyonunuza farklılık katacak akvaryum modellerini bulabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan 2018 Çilek Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri., 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

80 queries 0,722