Home / ANASAYFA / Mutfakları Tasarım Harikasına Dönüştüren 3D Mutfak Dolap Kapakları
006918fba37b88a18dd84095fcf5d0f9
3D mutfak dolabı fiyatları

Mutfakları Tasarım Harikasına Dönüştüren 3D Mutfak Dolap Kapakları

Son dönemlerde yaygınlaşan ve mutfakları tasarım harikasına dönüştüren 3D mutfak dolap kapakları artık en trend en moda. Türkiye’de yalnızca birkaç firmanın yaptığı 3D mutfak dolap kapakları kullanıcının göz zevkine göre tasarlanmaktadır. Üretici firmalar kataloglardaki kapak modelleri dışında müşterilerin kendi özel tasarımlarını da üretebilmektedir.

Akrilik ve membran kapaklarda günümüzde birçok desen ve renk seçeneği bulunmaktadır. Akrilik kapaklar tek renk olarak tasarlanmakta ve iki üç renk bir araya getirilerek dizaynlar yapılmaktayken, membran kapaklarda farklı desenler tercih edilmekteydi. Membran kapaklarda birkaç desen bir araya getirildiğinde kapak devamında desen bütünlüğü çok zor korunduğu için kullanıcı tarafından temkinli yaklaşılmaktaydı. Bunların dışında membran kapaklarda üretici firma kataloğunun dışına çıkılmamaktaydı.

Oysaki 3D mutfak dolap kapaklarında beğendiğiniz bir resmi bütünlüğünü bozmadan tek parça halinde uygulatmak mümkündür. 3D kapaklar her müşteriye göre özel olarak tasarlanmakta, ham mdf üzerine baskı işleminden sonra pet ile kaplama yapılmaktadır.

3D mutfak dolabı fiyatları özel tasarım olmasına, klasik dolaplardan daha kaliteli malzeme kullanılmasına, daha maliyetli olmasına bağlı olarak biraz daha pahalıdır. Ancak mutfaklarınızdaki büyüleyici görüntüyü gördüğünüzde ödediğiniz tutarı unutacağınıza garanti verebiliriz.  Sizde mutfak dolaplarınızı 3D dolap kapakları ile taçlandırmak istiyorsanız en kısa zamanda mobilyacınıza uğramanızı öneririz.

 

Bir önceki yazımız olan 2018 Çilek Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri., 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

82 queries 5,402