Home / ANASAYFA / Mermer Yemek Masası Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?
buyuk-oval-yemek-masasi-fark-sandalyeler

Mermer Yemek Masası Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

mermer-kucuk-yuvarlak-masalar

Mermer çok sayıda benzersiz özelliklere sahip bir malzemedir. Banyolarında mutfaklarda kullanılan antibakteriyel bileşimi nedeniyle çok takdir ediliyor. Bu detay ayrıca yemek masaları için iyi bir seçimdir.

kahverengi-lenzi-mermer-yemek-masasi

Bir mermer üst yemek masası, odanın içine yerleştirdiğiniz odanın stili ve dekoru ne olursa olsun göze çarpacaktı. Dolayısıyla her şeyi basit ve tarafsız tutmanın iyi bir fikir olabilirdi.

lenzi-guclu-mermer-yemek-masasi

Bu tablo için mermerden yapılmış tek parça üst kısım değildir. Bu mermer yemek masası basit ve modern bir tasarıma sahip. Açık renkleri odanın parlak ve havadar olmasını sağlar.

yuvarlak-string-beyaz-gri-yemek-masasi

Her biri kendi benzersiz ve özel özelliklere sahip çok çeşitli mermer türleri bulunmaktadır. Bazı çok pahalı türleri olmasına rağmen, birçoğu aslında çok uygun.

betonarme-yemek-masa-ustu

Kullanım yıllarından sonra güzel görünmelerini sağlamak için mermer masaların ve sayaçların iyi bir bakım için düzenli muameleye tabi tutulması gerektiğini unutmayın.

buyuk-oval-yemek-masasi-fark-sandalyeler

Mermer yemek masasının en önemli özelliklerinden biri, damarların benzersiz deseni ve doğal renkleridir. Bu unsurlar masanın odaya odak noktası olmasına izin verir.

yuvarlak-yemek-masasi-kahverengi-mermer

Herhangi bir materyalde olduğu gibi, mermer bir yemek masası seçerken göz önüne alınacak hem avantaj hem de dezavantajlar vardır. Örneğin, mermer çizikleri diğer malzemelerden daha kolay.

kahverengi-mermer-yemek-masasi-buyuk-aileler-icin

Ayrıca mermer lekelerinin kolaylıkla akılda tutulması gerekir, özellikle de düzgün bir şekilde işlem görmemeniz durumunda. Bu yemek masası için önemlidir, ancak daha koyu bir renk veya daha zengin bir desen, lekeleri daha iyi gizlemek için gizleyebilir.

genisletilebilir-yemek-masasi-mermer-ust

Özellikle büyük olmayan ya da başka hiçbir şekilde öne çıkmayan bir yemek masası için daha alışılmadık bir malzeme veya renk seçmek ilginç bir fikirdir.

img_0260

Mermer zeminlerin doğal güzelliği gibi belirli unsurları vurgulamak için zıtlıklarla oynayın. Bu tablo, örneğin, zarif bir dokunuş olan siyah bir çerçeveye sahiptir.

kahverengi-mermer-dinig-masa-ile-krom-tabani

Şimdiye kadar açıklanan özelliklere sahip tek malzeme mermendir değil. Diğer benzer seçenekler granit veya kuvars içerir.

Bir önceki yazımız olan 2018 Çilek Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri., 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

90 queries 1,291