Home / ANASAYFA / Makarnadan Yapılan Dekorasyon Ögeleri
Makarnadan yapılan dekorasyon ögeleri
Makarnadan yapılan dekorasyon ögeleri

Makarnadan Yapılan Dekorasyon Ögeleri

Makarnadan yapılan dekoratif eşya ve aksesuarlar evin her alanında kullanılmaktadır. Makarnadan yapılan dekorasyon ögeleri,özellikle çocuk odalarında, salonda, mutfakta, antrede ve kapı üzerinde kullanılmaktadır. Çocuklarınızla yaz tatilinde eğlenceli el sanatları yaparak çocuklarınızla kaliteli vakit geçirebilirsiniz.

Makarnadan Yapılan Dekorasyon Ögeleri Nasıl Yapılır?

Makarna çeşitlerini kullanarak şaşırtıcı ve büyüleyici dekoratif eşyalar yapabilirsiniz. Masa üstü süsleri, vagon tekerlekleri, kapı süsleri, dekoratif çiçekler, minik çam ağaçları.. yapabileceğiniz çok çeşitli makarnalar var. Yeter ki siz hayal edin.

Makarnadan yaratıcı şekiller yapmak için sıcak silikon tabancası ve silikon, farklı çeşitlerde makarnalar ve boya yeterli olacaktır. Altı üstü makarna, nasıl yaratıcı olabiliriz demeyin.

Makarnadan böyle şık bir sandık yapabilirsiniz. Bu sandığı elinizde bulunan bir sandığın dışına makarna yapıştırarak yapacağınız gibi, kartondan yaptığınız bir sandığı kalıp olarak da kullanabilirsiniz. Makarnaları boyayacağınız renk dekorasyon renginizle uyumlu olmalıdır.

Görmüş olduğunuz küpün makarnadan yapıldığına kim inanır ki. Salon veya antre dekorasyonunda kullanacağınız böylesine şık ve zarif büyük küpler yapabilirsiniz.

Bu alandaki bir diğer yazımızı Anlatımlı Hasır Sepet Yapımı inceleyerek şık ve dekoratif hasır sepetler yapabilirsiniz.

Dış kapınıza şık ve gösterişli bir kapı yapabilirsiniz. makarnadan yapılan el sanatı niteliğindeki dekorasyon ögelerini arkadaşlarınıza hediye olarak da verebilirsiniz.

Çeşitli şekillerde duvar aksesuarları yapabilir ve bunlardan şık kombinler yaparak duvarlarınızı alımlı hale getirebilirsiniz. Bu mükemmel duvar dekorasyon ögelerini yapmak için boncuklardan da yararlanarak mükemmel bir görsellik kazandırabilirsiniz.

Çocuğunuzla kaliteli vakit geçirerek el becerisini geliştirebilirsiniz. Çocuklarınızın hayalindeki veya çocuklarınızı kurguladığı hayvanları makarnadan kolaylıkla yapabilirsiniz. Yukarıdaki görselde makarna kullanılarak koçlar yapılmış. Siz de farklı hayvanlar yaparak çocuklarınızı eğlendirebilirsiniz.

Makarnadan dekoratif eşya dışında takı da yapabilirsiniz. Tıpkı bu görselde olduğu gibi minik kolyeler, broşlar ve küpeler yapmak sizin elinizde. Farklı tasarımlarda takılar yaparak çevrenizdekileri şaşırtmaya ne dersiniz?

Aşağıdaki makarnadan dekoratif eşya resim galerimizi inceleyerek farklı şeyler üretebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2018 Çilek Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri., 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

87 queries 0,515