Home / ANASAYFA / Küçük Tuvaletlere Dekorasyon Önerileri
kucuk-tuvaletlere-dekorasyon-onerileri11

Küçük Tuvaletlere Dekorasyon Önerileri

 

Evin en önemli kısımlardan bir tanesi kesinlikle tuvaletlerin olmuş olduğu kısımlardır. Bu kısımlar hem bizim gün boyu vakit geçirmek zorunda kaldığımız bir kısım olmakla birlikte aynı zamanda misafirlerimizi de ağırladığımız kısım olduğu için önem kazanmaktadır. Bu sebepten dolayı tuvaletlerin dekorasyonuna çok dikkat etmek gerekir.

İlk olarak tuvaletimizin ne kadar geniş bir alana sahip olduğunu göze alarak dekorasyon fikirlerine başlamalıyız. Eğer ki küçük bir alana sahip ise o zaman daha çok kum beji yada krem renginden oluşan renkleri duvarlarda tercih etmeyi ön planda tutmalıyız. Hatta tuvaletimiz ne kadar geniş bir alan sahip olursa olsun yinede açık tondaki renklerden kaçınmamaya özen göstermeliyiz.

Tuvalette bir diğer dikkat edilecek dekorasyon yöntemi ise yer tuvaleti konusudur. Eğer ki küçük bir alana sahip ise yer tuvaletini tercih etmeniz kapınızın daha rahat bir şekilde açılabilmesi için önem kazanmaktadır.

Aynı şekilde bir diğer dikkat edilecek husus ise lavabo seçimidir. Bunun için küçük alanlı bir tuvaletimiz var ise tıpkı alan gibi lavaboyu da küçük seçmeyi ön planda tutmalıyız. Fakat geniş bir alana sahip ise o zaman istenilen boyutta bir lavabo rahatlıkla tercih edilebilir. Hatta seçilen lavabonun eşyalarımızı saklayabileceğimiz bir dolapta tercih ederek alanda daha güzel ve daha kullanışlı bir görüntü ortaya çıkarabiliriz. Böylece hem alandan tasarruf etmiş hemde fazla eşyalardan kurtulmuş oluruz.

Aydınlatma seçerken ise daha çok etrafı aydınlatacak cinsten bir ışık seçmek tuvaletin daha büyük bir alana sahipmiş gibi gözükmesine yardımcı olmuş olacaktır. Açık renk küçük bir avize ile mekana hafif şık bir hava vermekte tek bir dokunuş ile çok kolay olacaktır. Sadece bu kadarcık şeyle hoş bir tuvalet ortaya çıkarabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2018 Çilek Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri., 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

80 queries 0,409