Home / ANASAYFA / Kendi Evinizin İç Mimarı Olun Ve Büyüleyici Bir Dekorasyon İçin Kolları Sıvayın.
2014-dekorasyon-ornekleri-1

Kendi Evinizin İç Mimarı Olun Ve Büyüleyici Bir Dekorasyon İçin Kolları Sıvayın.

Klasik ev dekorasyonlarını bir kenara bırakın ve kendi evinizin mimarı olarak evinizi baştan aşağı kendi tarz ve üslubunuzla dekore edin. Evinizi çevrenizde ve televizyonlarda mimarlar tarafından dekore edilmiş evler gibi dekore etmek için kendi evinizin iç mimarı olun ve büyüleyici bir dekorasyon için kolları sıvayın.

İlk olarak kendinize bu işi yapabileceğinize dair güvenin, ardından da sizlere vereceğimiz ipuçlarını uygulayarak dekorasyona başlayın. Bu öneriler dekorasyonda bilmeniz gereken tüyolardan oluşmaktadır, bu tüyolara uyarak evinizi enerji dolu, huzur veren şık ve rahat bir hale getirebilirsiniz.

Kendi düşünce ve fikirleriniz ışığında kuralların dışına çıkabileceğiniz bir dekorasyon en mantıklısı olacaktır. Çünkü ev sizin ve hangi dekorasyonla, nasıl rahat edeceğinizi ve huzur bulacağınızı sizden iyi kimse bilemez.

Öncelikle kullanacağınız mobilya tarzını ve kullanmak istediğiniz renk tonunu belirleyin. Bunlara karar verdikten sonra işin zor kısmını atlatmış sayılırsınız. Bu konuda kesinlikle ve kesinlikle etrafın dediklerine kulak asmayın. Kendi dekorasyonunuzu yaparken özgür olmalı ve kendi düşüncelerinizle hareket etmelisiniz.

Evde geniş yaşam alanları istiyorsanız beğendiğiniz mobilyaları duvara yakın yerleştirin, burada zemin renginiz mobilya ve halınızla uyumlu olmalıdır. Eğer uç noktada bir dekorasyon istiyorsanız renk uyumuna takılmayarak zıtlık uyumu sağlayın. Unutmayın! Dekorasyondaki uyumu gözlerinizle yakaladıysanız gerisinin o kadar da önemi yok.

Duvar ve tavan kısımlarında duvar kağıdı kullanmak hem işinizi kolaylaştıracak hem de dekorasyona hareket kazandıracaktır.

 

 

Eğer antika meraklısı iseniz seçeceğiniz eşyaları bu yönde seçin, bunu mobilya seçerken, aksesuar seçerken veya halı veya perde seçerken yapabilirsiniz.

 

Dekorasyona nokta koyacak son dekorasyon hamlesi aydınlatma seçimidir. Bu noktada doğal ışık yayan aydınlatmalar kullanmanızda yarar var. Aydınlatmayı tavan ortasına değil de yerden yükselen tarzda tasarlamanız modern ve şık dekorasyon yapmanızı sağlayacaktır.

Eğer profesyonel bir mimarın elinden çıkan eseri görmek isterseniz tıklayın.

Bir önceki yazımız olan 2018 Çilek Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri., 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

79 queries 2,297