Home / ANASAYFA / İlgi Çekici Salon Dekorasyon Aksesuarları
Salon-Konsol-Üstü-Aksesuarları-2012-11

İlgi Çekici Salon Dekorasyon Aksesuarları

Evimizin en aktif, en gösterişli, en kıymetli bölümlerinden birisi olan salonumuzda kalite ve estetiği bir arada barındıran ilgi çekici salon dekorasyon aksesuarları ile dikkat çeker.

Keyifli yemek davetlerinin verildiği, en kıymetli dostların ağırlandığı, değer verdiklerimizle kaliteli zamanların geçirildiği salonlarda, halılar, mobilyalar ve perdelerde kullanılan renklerin uyumu kadar kullanılan aksesuarlarında ilgi çekici ve uyumlu olması, bu şekilde salon dekorasyonu sonrasında bütünlük sağlanması son derece önemlidir.

Salon aksesuarları genelde salonun dekorasyon tarzını yansıtan renkler ve desenlerden seçilmeli bu şekilde dekorasyondaki uyum zedelenmemelidir.

Farklı tarzlarda dekore edilmiş salonlarda, seramik, cam, porselen, ahşap, gümüş, akrilik, bakır ve daha birçok malzemenin kullanıldığı, hayal gücünü zorlayan çok farklı tasarımlarda ilgi çekici salon aksesuarları ile salonlarınızda etkileyici bir hava yaratabilirsiniz.

Salon aksesuarları arasında sehpa ve konsol üzeri aksesuarları, vitrinde sergilenebilecek tasarımlar, şekerlikler, şamdanlar, her mekanda bambaşka bir şıklık yaratan vazolar ve benzeri dekoratif salon aksesuarları ile tamamen göze hitap edecek estetik, zarif ve şık ögelerle hoş bir hava yaratırlar.

Salonlarınızda küçük dokunuşlarla büyük faklar yaratmak istiyorsanız salonlarınızın uygun köşelerinde bu tarz güzelliklere yer vermeniz gerekmektedir. Aksesuar alışverişine çıkmadan önce sizler için hazırladığımız 2016’nın en beğenilen salon aksesuarları resim galerimizi incelemenizi öneririz.

Beyaz fil dekoru
Beyaz fil dekoru
Bu evin sahibi bir yönetmen olmalı :D
Bu evin sahibi bir yönetmen olmalı 😀

orjinal salon aksesuarı

Beyaz atlı prensini bekleyenlere :)
Beyaz atlı prensini bekleyenlere 🙂
Diğer dekorasyon türlerinden farklı
Diğer dekorasyon türlerinden farklı
Yeşilin cazibesi
Yeşilin cazibesi
Sonbahar telamı bir dekorasyon
Sonbahar telamı bir dekorasyon

tatlı-salon-dekorasyonları-için

Yeşil huzurdur
Yeşil huzurdur

 

 


 

Bir önceki yazımız olan ANTRENİZİ DEKORE EDERKEN BU HATALARI YAPMAYIN. başlıklı makalemizde antre dekorasyonu, antre dekorasyonunda yapılan hatalar ve ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

89 queries 2,282