Home / ANASAYFA / Huzur Ve Sakinlik Veren Lavanta Rengi Ev Dekorasyonu
lavanta-rengi-ev-modelleri
lavanta rengi ev dekorasyon örnekleri

Huzur Ve Sakinlik Veren Lavanta Rengi Ev Dekorasyonu

Bugün sizlere dekorasyonda insanın içini ferahlatan, huzur ve sakinlik veren lavanta rengi ev dekorasyonu hakkında bilgiler paylaşarak birkaç güzel fikir vermek istiyoruz. Doğal ev dekorasyonunda öncelikle iç dünyanızı rahatlatacak ve huzur verecek duvar rengi analizi yapmalısınız. Bunu yaparken de lavanta renginden başlamanızı öneririz. Birçok kişi lavanta renginin kendisine yaşatacağı rahatlatıcı ve sakinleştirici etkinin farkında olmadan yaşamaktadır. Çünkü lavanta rengi bünyesinde mavinin kararlılığını kırmızının enerjisini barındırmaktadır. lavanta rengi ev dekorasyonları ile ilgili görsel sonucu

Lavanta rengi iç dekorasyonda çok da yabancı olmadığımız bir renktir. Ancak dekorasyonda daha çok mor ve leylak rengi olarak bilinmektedir. Dekorasyonda lavanta renginin kişinin üzerinde inanılmaz derecede sakinlik ve huzur verici bir etkisi vardır. Oldukça soft bir renk olan lavanta rengi, dekorasyonda kullanıldığında da evinizi farklı bir atmosfere bürümektedir.

İç dekorasyonda lavanta rengi kullanmak istiyorsanız pastel tonları bir bütün halinde harmanlamalısınız. Örneğin lavanta rengi ile beyazı harmanladığınız zaman şık ve etkileyici bir dekorasyona imza atarken, huzur verici etkiyi kat kat artırmış olacaksınız. Duvarlarınızda lavanta rengini kullanırken beyazla kullanmanız daha yumuşak ve daha hoş bir ambiyans yakalamanızı sağlayacaktır.

Lavanta rengini duvarlarınızda ve perdelerinizde kullandıysanız mobilyalarınızın veya aksesuarlarınızın rengini biraz canlı tutmanız gerekmektedir. Çünkü dekore ettiğiniz alanda sadece lavanta rengini kullanmanız belli bir süre sonra sıkıcı gelebilir. Ev dekorasyonunda lavanta rengi ile birlikte krem, bej, gri, sarı, mavi, yeşil ve beyaz gibi renkleri harmanlayarak mükemmel bir ev dekorasyona imza atabilirsiniz.

Aşağıda doğallığın, sakinliğin ve huzurun rengi olan lavanta rengi ev dekorasyon örnekleri resim galerisini sizlere fikir vermesi açısından istifadenize sunuyoruz.

 

Bir önceki yazımız olan 2018 Çilek Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri., 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

80 queries 0,484