Home / ANASAYFA / Hayatınızda Kırmızıya Yer Veriyor musunuz?
kirmizi-dekorasyon-32

Hayatınızda Kırmızıya Yer Veriyor musunuz?

Kırmızı, hayatımızın her parçasında yer alan, sevgi ve aşkın rengidir. Öyle ki yağmurdan sonra çıkan gökkuşağından bile bizi selamlar.

Kırmızı renkli oda dekorasyonları her sezon göz alıcı mekan zenginlikleri ile önümüze çıkabilmektedir.

Genç odası dekorasyonunda kırmızı beyaz rengin muhteşem uyumlu  dekorasyon mobilyalarını kullanabilirsiniz.Genç odası dekorasyon tercihinizde kırmızı rengin göz alıcı muhteşem uyumundan faydalanmak istiyorsanız çarşaftan yastığa, yastıktan dolaba ya da duvar dekorunda kırmızıya yer verme tercihine kadar değişik seçimleriniz ile göz alıcı genç odası dekorasyonu meydana getirebilirsiniz.

Kırmızı rengin duvarlarda veya  her mobilyada yer alması makanda fazla boğucu bir ortam oluşturarak baş ağrıtan bir mekan havasını hissetmenize de neden olabilir. Bu sebeple kırmızı ile uyumlu renklerle kombine etmeyi ihmal etmemelisiniz.

Kırmızıyı çok sevenler, evlerinde, ofislerinde ve kıyafetlerinde sıkça bu rengi kullanır. Kırmızıyı çok seviyorum ancak alternatif bulamıyorum diyenlere aşağıdaki resim galerilerini bakmayı öneririz.

Galeri de hem dekorasyona dair fikirler, hem de kırmızı görsellerden oluşan fotoğraflar bulunmaktadır. Fotoğrafların amacı belki uygun bir dekoratif tabloya dönüştürülebileceği fikridir. Bu yüzden galeriye eklenmiştir.

İyi Seyirler.

 

Bir önceki yazımız olan ANTRENİZİ DEKORE EDERKEN BU HATALARI YAPMAYIN. başlıklı makalemizde antre dekorasyonu, antre dekorasyonunda yapılan hatalar ve ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

80 queries 0,734