Home / ANASAYFA / Fawori İç Cephe Renk Kartelası (Kataloğu) 2018
fawori boya KADİFE ÇICEGI_B
fawori boya kadife çiçeği

Fawori İç Cephe Renk Kartelası (Kataloğu) 2018

Evimizin dört bir köşesi boyadığımız boyanın kalitesi çok iyi değilse,elbette   boyamanın da bir anlamı kalmaz.İyi bir boya için ise firmanın geçmişine bakılması gerekiyor.Bu anlamda Fawori boya  2005 yılında ülkemizin ilk seramik katkılı boyası ceramix ürünlerini pazara sunmuştur.

Fawori marka çok kısa bir zamanda  yalıtım sektöründe ilk üçe , Türk boya sektöründe ise en büyük beş firmanın içine girmeyi başarmıştır.

Fawori markasının ürünleri içerisinde fawori iç çephe plastik boyaları, fowori dış çephe boyaları ,sentetik boya ve astarları ,selülozik esaslı ürünler ,su izolasyon ve yalıtımı ürünleri bulunmaktadır.

Favori boya  2018 yılında da gözde  olacak renk seçenekleri ile müşterilerinin huzurunda. Fawori boyanın renkleri arasında  neler olduğunu görmek için  birlikte renk kartelasına bir bakalım.

Başlıca renkler, açık mavi,bal sarısı, pudra,buz beyazı,leylak,mum çiçegi, füme, su damlası, fildişi, şampanya,polen, güneş, fıstık, ay ışığı, yakut, somon, buz beyazı, iğde, şeker pembesi, gül pembe,ışıl,somon, istiridye,keten beji,zencefil,badem, verda, müge, nil yeşili, renklerde devam eden bir renk kartelası bulunmaktadır.

fawori boya keten beji

Fawori boya fiyat listesi 2018 için fawori boyanın kendi web sitesinden evinize en yakın bayi adreslerine ulaşarak güncel fiyatları öğrene bilirsiniz.

fawori boya istiridye
Fawori boya fildişi şampanya

Evimizin hem iç mekanlarına hem dış mekanlarına  boya isteyenler faworinin renk kataloğunu  incelemeden karar vermelerini tavsiye etmiyoruz. Sizler için renk kartelasını resim galerisinde bir araya getirdik. Ev dekorasyonunuza uygun rengi seçmenizde  resim galerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

fawori boya iğde

Ancak kateladaki renkler orijinal renk tonlarına en yakın seçilmesine rağmen kullandığınız bilgisayar veya telefonun ekran ayarlarına göre farklılık gösterir.En doğru renk tonu için ,kontrollü yaş numune yapılması önerilir. Fawori boya konusunda fikir almak için 4449815 danışma hattını arayabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Yatak Odası Dekorasyonu için Masa Lambası Nasıl Seçilir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

85 queries 1,420