Home / ANASAYFA / Ev Dekorasyonunda Sıra Dışı Akvaryum Tasarımları
4b2d2f527ad51c909ae5ff74db71dbbe
sıra dışı akvaryumlar

Ev Dekorasyonunda Sıra Dışı Akvaryum Tasarımları

Ev dekorasyonunda dinlendirici huzur verici ögeler oldukça önemlidir. Dekorasyonda dinlendirici bir atmosfer yaratmak için akvaryumlardan yararlanabilirsiniz. Günümüzde evde balık yetiştiriciliğini daha da zevkli hale getirmek için sıra dışı akvaryumlar tasarlanmaktadır. Bizler de bugün sizlere ev dekorasyonunda sıra dışı akvaryum tasarımları konusunda bilgiler vereceğiz. Evlere bambaşka bir şıklık kazandıran, izlerken günün tüm yorgunluk ve stresini atabileceğiniz akvaryum tasarımları sizlerle…

 

2016-2017 Sezonunda En Çok İlgi Gören Akvaryum Tasarımları

Ampul Akvaryum

Geri dönüşüm projesi olarak ortaya çıkmış ve çok beğenilmiş bu akvaryum, şirin görünümü ile dar mekanlara ve çalışma masalarına hareket katmak için kullanılıyor.

Akvaryumdan Orta Sehpa

Bulunduğu yaşam alanına mükemmel bir görüntü sunan ışıklı, balık temalı bir orta sehpanız olsun istemez misiniz?

Duvar saatli akvaryum

Özellikle salon dekorasyonlarında yer verilen ve tasarımı ile büyüleyen bu akvaryum ile salonlarınıza bambaşka bir şıklık katabilirsiniz. Modern mobilyalarla mükemmel bir uyum oluşturan saatli akvaryum ile huzur bulmaya ne dersiniz?

Akvaryum Koltuk

Akvaryumu nereye koymalıyım diye düşüneneler için tasarlanmış akvaryum kanepe ve koltuklar en dikkat çekici akvaryum tasarımları arasında yer almaktadır. Misafirlerinizin dikkatini çekecek bu sıra dışı kanepe modeli ile yaşam alanlarınızı hareketlendirebilirsiniz.

A

 

 

Bir önceki yazımız olan 2018 Çilek Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri., 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

80 queries 0,371